Serwis BMW w Krakowie — profesjonalizm i jakość usług serwisowych

Ostatnio aktualizowane: 26.05.24

 

Autoryzowany serwis BMW M-Cars w Krakowie oferuje wszystkim swoim klientom szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Dealer BMW M-Cars działa na rynku już od wielu lat i cieszy się wysokim uznaniem wśród klientów. Jako iż, jest to serwis autoryzowany, to każdy właściciel samochodu marki BMW, może być pewny, że wszelkie prace serwisowe będą wykonywane w prawidłowy sposób. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej serwis BMW w Krakowie wykonuje wiele zaawansowanych usług na życzenie klientów.

 

Serwis BMW Kraków

Dealer BMW M-Cars posiada swoją siedzibę na terenie miasta Kraków, ale także w innych miastach w województwie małopolskim. Na chwilę obecną jest to jeden z największych tego typu obiektów w naszym kraju, który poza serwisem, ma do zaoferowania znacznie więcej. Serwis jest bowiem połączony z salonem oraz strefą biurową o wysokim standardzie. Cały obiekt został wykonany tak, aby każdy klient oczekujący na terenie serwisu, przebywał w miłym otoczeniu. Serwis BMW M-Cars wyróżnia się również tym, że posiada parking, na którym można wynająć miejsce do przechowania samochodu. Odwiedzający to miejsce klienci mogą również odwiedzić muzeum samochodów BMW, które posiada całkiem bogatą kolekcję. 

 

Oferowane usługi

Serwis BMW Kraków posiada autoryzację od producenta, dlatego zajmuje się wykonywaniem napraw gwarancyjnych, które przysługują nowym samochodom BMW. Zakres usług tego serwisu się jednak na tym nie kończy, ponieważ oferuje on również usługi pogwarancyjne, które mogą dotyczyć również starszych pojazdów. Jako że w serwisie pracują bardzo doświadczeni pracownicy, mają oni odpowiednią wiedzę, aby zajmować się samochodami marki BMW bez względu na ich wiek. Wszystkie naprawy prowadzone są w sposób kompleksowy, przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu. 

Serwis BMW Kraków oferuje również usługi blacharsko-lakiernicze. Konkretniej mówiąc, wykonywane są następujące usługi: Naprawy blacharsko-lakiernicze, renowacje i zabezpieczanie powłoki lakierniczej, likwidowanie szkód komunikacyjnych oraz doradztwo ze strony doradcy serwisowego. Serwis zajmuje się również wykonywaniem napraw mechanicznych oraz elektrycznych, które bardzo często są skomplikowane i wymagają specjalistycznej wiedzy oraz sprzętu. Serwis BMW Kraków zajmuje się również naprawą szyb, które mogą, uleć uszkodzeniu podczas codziennej jazdy. Jak wiec widać, zakres usług serwisowych jest naprawdę szeroki. Przyjeżdżając do tego serwisu, można wykonać zarówno proste prace serwisowe, jak i poważniejsze naprawy. 

Obraz autorstwa standret na Freepik

 

Wysoka jakość usług serwisowych

Serwis BMW M-Cars zbudowany został na trzech filarach: jakość, efektywność i innowacja. Dzięki temu serwis ten polecany jest przez wielu klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z jego usług. Przede wszystkim miejsce to jest autoryzowanym serwisem, dlatego w swojej pracy wykorzystuje jedynie podzespoły najwyższej jakości. Dodatkowo każdy pracownik jest odpowiednio przeszkolony do pracy z samochodami marki BMW oraz MINI. Tak, w tym miejscu również pojazdy marki MINI są serwisowane, ponieważ należą one do tego samego koncernu co BMW i korzystają z podobnych rozwiązań technologicznych. Serwis BMW Kraków również stale się rozwija, aby podążać za tym, co aktualnie dzieje się na rynku motoryzacyjnym.

 

Usługi specjalne dla klientów

Serwis BMW Kraków posiada również specjalistyczną myjnię, w której samochody mogą zostać profesjonalnie umyte przy wykorzystaniu ekologicznych kosmetyków. W serwisie M-Cars można nabyć wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne. W tym miejscu serwisowane również mogą być wszystkie samochody elektrycznie marki BMW. Klienci skorzystać także mogą z konsultacji serwisowej, podczas której samochód jest dokładnie oglądany pod kątem tego, jakie części się zużyły. Każdy klient na wizytę serwisową ma możliwość umówić się online przy pomocy specjalnego formularza. To wszystko sprawia, że autoryzowany serwis BMW M-Cars jest miejscem odpowiednim dla każdego właściciela BMW, który chce zadbać o stan swojego pojazdu. 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ