Ostatnio aktualizowane: 07.12.21

 

Antyradar – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Jeżeli zastanawiasz się, który antyradar został uznany za najlepszy, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Według konsumentów na uwagę zasługuje Yanosik GTR. Prezentowane urządzenie zostało docenione przez bardzo wielu użytkowników. Popularność opisywanego antyradaru związana jest z bardzo dużą ilością informacji, które nam przekazuje. Podczas jazdy samochodem będziemy wiedzieć, na jakiej ulicy przeprowadzane są remonty, gdzie stoi patrol policji, a nawet czy nasza jazda jest wystarczająco ekonomiczna. Poza tym antyradar możemy zamontować również na kierownicy motocykla. Kolorowe oznaczenia poszczególnych informacji są bardzo czytelne, a kompaktowy produkt z pewnością nie będzie przeszkadzał podczas jazdy. Na uznanie zasługuje także Yanosik GTR S-clusive GTR. Jest to antyradar, który podłączamy do zapalniczki samochodowej (działa też na baterii). Urządzenie daje nam również możliwość regulowania głośności oraz intensywności sygnału optycznego. Możemy więc dopasować ustawienia do naszych preferencji. Po więcej informacji na temat tych i innych produktów zapraszamy do dalszej części artykułu.

5 najlepszych antyradarów. Opinie w 2021 roku

 

Poniżej znajdziesz ranking antyradarów. Po przeczytaniu naszego artykułu wiesz, czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego produktu, a po przeczytaniu opisów będziesz mógł wybrać ten, który uważasz za najlepszy.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Jest to antyradar, który informuje nas o wielu różnych wydarzeniach drogowych np. wypadkach, remontach, zbliżaniu się do patroli policji, dzięki czemu możemy lepiej zaplanować sobie trasę i szybciej dostać się w wybrane przez nas miejsce. Jest to kompaktowy produkt.

Wady

Według niektórych osób GPS urządzenia nie ma zbyt dobrego zasięgu. Czasem antyradar potrzebuje chwili, aby zaktualizować informacje widoczne na ekranie. Konieczna jest również zmiana miejsca produktu, aby złapał on zasięg.

Podsumowanie

Prezentowany antyradar jest skonstruowany w taki sposób, aby nie zabierał zbyt dużo miejsca, a w tym samym czasie pokazywał nam rzetelne informacje o sytuacji na drodze. Jest to sprzęt, który głośno sygnalizuje obecność radarów oraz patroli.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie jest zasilane kablem podłączonym do zapalniczki samochodowej i bateriami. Nie musimy więc wyłączać go przy zmianie pojazdu. Podświetlane przyciski oraz duży wyświetlacz sprawiają, że obsługa tego antyradaru jest bardzo łatwa.

Wady

Urządzenie nie daje nam możliwości wyłączenia pokazywania niektórych powiadomień. Dlatego dla niektórych osób, które nie są zainteresowane wszystkimi funkcjami, może to być dość kłopotliwe.

Podsumowanie

Urządzenie ma wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają nam podróżowanie. Dzięki antyradarowi możemy ominąć miejsca wypadków oraz kontrolę radarową. Jest to kompaktowy produkt, który możemy umieścić w każdym miejscu deski rozdzielczej naszego samochodu.

Rozważ też

Zalety

Baza radarów jest cały czas aktualizowana, więc zawsze masz dostęp do najnowszych informacji. Sprzęt ma bardzo duże i wygodne przyciski i dlatego obsługa antyradaru nie sprawia żadnego problemu. Produkt jest bardzo solidnie wykonany.

Wady

Produkt waży około 1 kg. Aby antyradar prawidłowo utrzymał się wewnątrz samochodu, to należy go bardzo solidnie zamontować. W przeciwnym razie podczas jazdy sprzęt może się nagle odczepić.

Podsumowanie

Antyradar pokazuje wiele informacji, a są nimi strefy parkowania, ograniczenia prędkości, położenie fotoradarów, podsumowanie pojedynczej trasy. Mamy dostęp do trybu motocyklowego. W zestawie znajdziemy magnesy, z pomocą których można zamontować sprzęt na kratce wentylacyjnej.

 

1. Asystent Drogowy Yanosik Gtr

 

Yanosik GTR to dobry i tani antyradar, który bardzo łatwo zamontować no desce rozdzielczej Po zakupie urządzenia wystarczy podłączyć je do zapalniczki samochodowej z pomocą kabla USB. Do zestawu dołączono także adapter, który umożliwia podłączenie antyradaru do zapalniczki w samochodzie. Warto zauważyć, że sprzęt jest również zasilany bateriami, więc podczas przepinania urządzenia nie musimy się obawiać, że przestanie ono działać.

Jest to sprzęt, który z pewnością ułatwi nam podróżowanie samochodem lub motocyklem w nieznane okolice. W legalny sposób sprzęt ostrzega przed patrolami policji, fotoradarami, miejscami, w których trwają budowy oraz miejsca wypadków. Każde z ostrzeżeń ma inny kolor, więc od razu wiemy, co się dzieje na drodze. Kolorowe oznaczenie ostrzeżeń szczególnie ułatwia motocyklistom odczytanie informacji z czytelnego wyświetlacza, który ma przekątną wynoszącą 2,4 cala.

Przyciski urządzenia są duże, a do tego podświetlane. Dlatego operowanie produktem nie jest trudne. Antyradar ma specjalną funkcję, która ostrzega przed niezbyt ekonomiczną jazdą. Możemy więc zareagować, aby nie tracić zbyt dużo paliwa. Kierowcy najczęściej chwalą łatwą obsługę modelu.

Yanosik GTR  to antyradar z wyświetlaczem o średnicy 2,4 cala i rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Wymiary urządzenia wynoszą 6 cm x 10 cm x 1,7 cm. Antyradar ma wbudowany GPS.

 

Zalety

Podłączenie: Do zestawu dołączono kabel USB. Ma on końcówkę typu plug & play. Dzięki niej podłączenie urządzenia do samochodu jest łatwe. Wystarczy podpiąć USB do zapalniczki, a jeśli zabraknie zasilania, wciąż można korzystać z antyradaru, ponieważ ma on baterie.

Podawane informacje: Urządzenie podaje kierowcom wiele użytecznych informacji. Wśród nich są strefy parkingowe, miejsca umieszczenia radarów, ograniczenia prędkości, a nawet to, czy jeździmy ekologicznie.

Wyświetlacz: Wyświetlacz jest na tyle duży, że można z łatwością przeczytać wszystkie informacje, które się na nim wyświetlają. Przekątna ekranu wynosi 2,4 cala, a rozdzielczość to 320 x 240 pikseli.

Wykonanie: Antyradar jest wykonany z dobrego tworzywa, które nie ulega uszkodzeniu nawet w momencie upadku. Wszystkie przyciski również działają płynnie i szybko reagują.

Obsługa antyradaru: Korzystanie ze sprzętu jest łatwe. Wszystkie przyciski sprzętu są podświetlane i dlatego są widoczne nawet po ciemku. Ustawienie antyradaru nie jest skomplikowane, a wszystko jest dobrze wytłumaczone w instrukcji.

 

Wady

GPS: Antyradar jest wyposażony w GPS. Niektóre osoby uważają, że funkcja ta wolno łączy się z bazą danych, co może być dość irytujące.

 

 

 

 

2. Antyradar wykrywacz asystent kierowcy Yanosik GTR S-Clusive

 

Yanosik GTR S-clusive to urządzenie, które ostrzega nas nie tylko przed radarami w Polsce, ale także w całej Europie. Dlatego możemy wybrać się na zagraniczną wycieczkę bez potrzeby zmiany urządzenia. Antyradar podłączamy z pomocą wtyczki do zapalniczki w samochodzie. Dodatkowo urządzenie jest zasilane bateriami, więc model nie wyłączy się, gdy kabel się odepnie.

Obsługa opisywanego antyradaru jest bardzo łatwa. Na obudowie znajduje się 6 podświetlanych przycisków, którymi możemy operować nawet w nocy. Wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala czytelnie pokazuje wszystkie informacje. Z pomocą dołączonego do zestawu uchwytu możesz zamontować antyradar na kierownicy motoru. Kolorowe ostrzeżenia o wypadkach, remontach drogi, radarach oraz patrolach policji sprawiają, że łatwo można je rozróżnić.

Antyradar pokazuje nam również ograniczenia prędkości. W przypadku, kiedy przeoczyłeś znak, to jest to bardzo pomocne. Opinie o antyradarach tej marki są pozytywne. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z możliwości łatwego montażu antyradaru oraz czytelnego prezentowania informacji.

Yanosik GTR S-clusive GTR to antyradar, który ma bazę radarów prawie całej Europy. Wymiary urządzenia to 10 cm x 6 cm x 1,7 cm. Wyświetlacz antyradaru ma przekątną 2,4 cala.

 

Zalety

Obsługa: Antyradar ma tylko kilka bardzo dużych przycisków, więc w momencie wybierania jednego z nich z pewnością się nie pomylisz. Poza tym są one bardzo dobrze opisane. Wybór funkcji nie jest skomplikowany.

Wykonanie: Test antyradarów pokazuje, że produkt jest solidnie wykonany i nie ulega łatwo zniszczeniu. Jest to inwestycja na kilka lat.

Funkcje antyradaru: Sprzęt pokazuje aktualne informacje na temat sytuacji na drodze, w tym umiejscowienie radarów, miejsca parkingowe, GPS, co zrobić, aby jeździć ekologicznie. Dodatkowo urządzenie zbiera informacje o naszej jeździe.

Montaż: Aby antyradar działał, wystarczy podłączyć go do zapalniczki samochodowej przez kabel USB. Sam sprzęt można umieścić na kratce wentylacyjnej.

 

Wady

Magnes: Magnes, który utrzymuje sprzęt, nie jest mocny, niektórzy twierdzą, że dodatkowe zabezpieczenie jest przydatne, zwłaszcza podczas jazdy po wyboistym terenie.

 

 

 

 

3. Antyradar Yanosik GT


YANOSIK GT to antyradar, który można zamontować w każdym samochodzie. W komplecie znajduje się uchwyt magnetyczny, który można włożyć w kratkę wentylacyjną. Montaż sprzętu jest stabilny i akcesorium nie wypada nawet podczas szybszej jazdy. Zestaw podłącza się do zapalniczki z pomocą kabla USB.

Użytkownikom podoba się 6 bardzo dużych przycisków, które są dodatkowo podświetlane. Wybór odpowiedniego przycisku nie jest trudny, a ogólna obsługa sprzętu jest łatwa. Antyradar ma kilka zastosowań. Jednym z najważniejszych jest wskazywanie miejsca umieszczenia radarów. Baza radarów jest cały czas aktualizowana przez użytkowników, więc masz dostęp do najświeższych informacji. Dodatkowo antyradar pokazuje prędkość jazdy.

Można się też dowiedzieć, co zrobić, aby jazda samochodem była bardziej ekologiczna i w ten sposób oszczędzać na paliwie. Na wyświetlaczu znajdują się informacje o ograniczeniu prędkości, a także o strefach parkingowych, co jest bardzo użyteczne. Warto wspomnieć, że przekątna ekranu to około 2,4 cale.

YANOSIK GT to sprzęt, który podłączamy do zapalniczki auta za pomocą kabla USB. Wymiary antyradaru wynoszą 10 cm x 6 cm x 1,7 cm.

 

Zalety

Ilość informacji: Sprzęt skutecznie zbiera informacje o naszej jeździe i wykorzystuje je do prowadzenia statystyk. Kierowca może wykorzystać je do poprawienia swojej jazdy, zwiększenia jej płynności oraz bezpieczeństwa.

Montaż: Zamontowanie antyradaru jest bardzo łatwe. Wystarczy wpiąć uchwyt magnetyczny w kratkę wentylacyjną i przyłożyć do niego akcesorium. Potem wystarczy podłączyć kabel USB.

Obsługa: Instrukcja obsługi dobrze tłumaczy, jak korzystać z antyradaru, a duże i podświetlane przyciski nam w tym pomagają.

 

Wady

Wyświetlacz: Wyświetlacz jest przejrzysty, lecz jednocześnie wyświetla się na nim zbyt wiele informacji. Dlatego niektórzy kierowcy na początku nie wiedzą, które dane są dla nich ważne.

 

 

 

 

4. Antyradar Wykrywacz Radarów Whistler GT-265Xi Euro

 

Jeżeli szukasz bardzo czułego antyradaru, który wykryje sygnały nawet z dużej odległości, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – Whistler GT-265Xi EURO. Siła wykrywania radarów impulsowych jest bardzo duża, a więc żadne urządzenie nie zostanie pominięte. Jest to sprzęt, który ostrzega przed radarami różnych producentów, które wcześniej były niewykrywalne.

Prezentowane urządzenie ma funkcję StayAlert. Dzięki peryskopowym diodom zostaje wysłane dodatkowe ostrzeżenie, które sprawdza koncentrację kierowcy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które wybierają się na długodystansowe wycieczki. Opisywany antyradar daje nam możliwość regulacji głośności ostrzeżenia oraz intensywności jasności wyświetlacza, który wysyła sygnały świetlne. Można również zupełnie wyciszyć model, kiedy go nie używamy.

Jest to kompaktowy produkt, którego obudowa ma czarny kolor. Antyradar nie rzuca się w oczy, a także nie zajmuje zbyt dużo miejsca na desce rozdzielczej. Model ma również funkcję City, dzięki której wykrywanie radarów w mieście nie jest problemem. Antyradar jest ceniony ze względu na czułość detekcji oraz wiele funkcji.

Whistler GT-265Xi EURO to dobry antyradar do 350 zł, który z pomocą lasera wyłapuje wszystkie radary znajdujące się w pobliżu. Zasila się go z gniazda samochodowej zapalniczki. W zestawie znajduje się mocowanie.

 

Zalety

Czułość: Sprzęt jest bardzo czuły, jest w stanie wykryć radar z dużej odległości i w porę ostrzec o nim kierowcę. Do wykrywania używane są lasery.

Funkcja Stay Alert: Jeżeli jesteś długodystansowym kierowcą, to z pewnością zainteresuje Cię funkcja Stay Alert. Po pewnym czasie jazdy sprzęt zaczyna emitować sygnały, aby kierowca nie zasnął.

Regulacje: Antyradar pozwala na zmianę intensywności emitowanych dźwięków oraz sygnałów świetlnych, więc można go spersonalizować.

 

Wady

Wykonanie: Produkt jest wykonany z dość słabego plastiku, co można szybko zauważyć. Dlatego trzeba na niego uważać, aby go nie uszkodzić.

Brak wyświetlacza: Sprzęt nie został wyposażony w wyświetlacz, który bardzo ułatwia obsługę.

 

 

 

 

5. Antyradar Wykrywacz Radarów Cobra EURO

 

Montaż antyradaru Cobra EURO jest bardzo łatwy. Możemy go zamontować na desce rozdzielczej lub szybie. Jest to bardzo mały przyrząd, więc z pewnością nie zajmie zbyt dużo miejsca w samochodzie. Produkt wykrywa radary z odległości 3 km, a sygnał zwiększa swoją częstotliwość w miarę zbliżania się do miejsca kontroli. Zostają do nas również wysłane sygnały optyczne, które pojawiają się na wyświetlaczu produktu.

Funkcja City ignoruje fałszywe radary, a także lepiej wykrywa prawdziwe zagrożenie w mieście. Z kolei funkcja Strobe Alert ostrzega nas przed pojazdami uprzywilejowanymi, dzięki czemu możemy w porę ustąpić im miejsca. Radary są wykrywane przez sprzęt pod kątem 360 st., więc zostają do nas przesłane wszystkie możliwe informacje.

Głośność opisywanego urządzenia dopasowuje się do głośności obrotów silnika. W rezultacie z pewnością usłyszymy sygnały wysyłane przez antyradar. Produkt pamięta ustawione przez nas ustawienia, więc nie musimy robić tego za każdym razem, kiedy włączamy antyradar. To właśnie dlatego prezentowany model jest często wybierany przez kierowców.

Cobra EURO to antyradar o wymiarach 12,5 cm x 7,5 cm x 2,8 cm, z wyświetlaczem. Model ma czarno-srebrny kolor.

 

Zalety

Funkcjonalność: Sprzęt ma wiele funkcji, z których warto korzystać. Są to między innymi ostrzeganie przed przeszkodami na drodze, filtrowanie fałszywych sygnałów, woltomierz, funkcja kompasu i inne.

Regulacje poszczególnych funkcji: Antyradar pozwala na zmianę jasności wyświetlacza, głośności wydawania sygnałów oraz zmianę intensywności nadawania sygnałów świetlnych.

 

Wady

Montaż: Niektóre osoby przyznają, że zamontowanie sprzętu nie jest łatwe, więc lepiej poprosić o pomoc specjalistę.

Wykonanie: Niestety produkt nie jest solidnie wykonany, więc najlepiej dodatkowo go zabezpieczyć, aby nie uległ zniszczeniu.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki antyradar kupić?

 

Jadąc z antyradarem, możemy uniknąć sytuacji, gdy nie zdążymy wyhamować np. przed terenem zabudowanym, gdzie przestrzegania prędkości pilnują stojący z fotoradarem policjanci (co kończy się otrzymaniem mandatu). Tego typu sprzęty informują nas o pobliskich fotoradarach, co pozwala nam w odpowiednim czasie zwolnić. Każdy kierowca zastanawiający się nad zakupem takiego urządzenia powinien zapoznać się z naszym poradnikiem. Podpowiadamy, jaki antyradar wybrać, żeby był to produkt funkcjonalny i niezawodny.

Skuteczność wykrywania

Detektory radarów mogą wykrywać stare pistolety radarowe lub także inne, bardziej zaawansowane technologicznie sprzęty. Musimy mieć to na uwadze, kiedy szukamy idealnego dla siebie urządzenia. Najlepiej zapoznać się z opisem produktu i sprawdzić, jakie radary jest w stanie wykryć dany model. Mówi się, że najlepszy antyradar to taki, który w odpowiednim czasie poinformuje nas o fotoradarach pracujących w paśmie K, paśmie Ka, a także o pistoletach ISKRA i innych, wysyłających krótkie impulsy fal radiowych. Jeśli wybierzemy niewłaściwy sprzęt, nie otrzymamy informacji o znajdującym się blisko radarze i nie zdążymy zredukować prędkości jazdy. Możemy więc zostać zatrzymani przez policję i dostać wysoki mandat, ewentualnie zostanie nam zrobione zdjęcie dokumentujące przekroczenie prędkości.

 

Odległość wykrywania

Nawet jeśli antyradar będzie wykrywał wszystkie rodzaje fotoradarów, nie będzie zbyt praktyczny, jeśli nie ostrzeże nas w odpowiednim czasie. Aby zapewnić sobie bezstresową podróż autem, najlepiej znaleźć model, który jest w stanie odebrać sygnał nadawany przez radar z odległości nie mniejszej niż 300 m. Wtedy będziemy mieć pewność, że w porę zareagujemy i nie narazimy się na kłopoty. Nie stracimy również czasu na rozmowę z funkcjonariuszem i oczekiwanie na mandat, więc szybciej dojedziemy do celu.

 

Sygnalizacja

Detektor może nam sygnalizować fotoradar poprzez światła lub dźwięki. Musimy się zastanowić, na co zwrócimy większą uwagę podczas jazdy. Większość sprzętów umożliwia włączenie zarówno świetlnych, jak i dźwiękowych sygnałów. Kiedy tylko przed nami pojawi się urządzenie mierzące prędkość jazdy samochodu, wyświetlacz naszego antyradaru podświetli się, a dodatkowo usłyszymy komunikat głosowy. Bez wątpienia zauważymy wysyłane przez detektor sygnały, nawet jeżeli np. będziemy słuchać głośnej muzyki.

Pytając doświadczonych kierowców o to, jaki antyradar jest najlepszy, często można usłyszeć, że to model mający numeryczny wskaźnik siły sygnału. Oznacza to, że im mniejsza odległość dzieli nas od radaru, tym bardziej intensywna staje się sygnalizacja.

 

Sposób montażu

Przeważnie detektor fotoradarów możemy zamontować na kilka sposobów, w zależności od tego, która opcja najbardziej nam odpowiada. Zazwyczaj urządzenie należy umieścić na desce rozdzielczej, na podsufitce, ewentualnie na przedniej szybie. Jeżeli kupimy model z 360-stopniowym zakresem wykrywania sygnału, każde z wymienionych miejsc będzie dobre na montaż.

 

Wykrywalność przez detektory antyradarów

Urządzenie, które wybierzemy, powinno być niewykrywalne przez detektory antyradarów. Choć policja w naszym kraju rzadko posługuje się takimi sprzętami, należy być ostrożnym, ponieważ korzystanie z antyradaru w czasie jazdy jest zabronione (według przepisów możemy go mieć, ale nie powinniśmy go używać). Standardowo antyradary nie wykrywają urządzenia VG-2 i nowoczesnych urządzeń SPECTRE.

 

Obudowa

Obudowa naszego antyradaru musi być odporna na uszkodzenia, a jednocześnie niezauważalna dla osób znajdujących się blisko samochodu. Z tego powodu takie urządzenia zwykle mają ciemny kolor i są niewielkie. Na obudowie powinno znaleźć się kilka podstawowych przycisków, do których będziemy mieć łatwy dostęp. Chodzi głównie o zmianę głośności sygnałów oraz ich całkowite wyciszenie (przydają się m.in. w sytuacjach, gdy mimo zachowania ostrożności zostaniemy zatrzymani przez policję).

 

Alarm zapobiegający zaśnięciu

Osoby jeżdżące na dużych dystansach, np. kierowcy busów lub tirów na trasach międzynarodowych, powinni poszukać sprzętu wyposażonego w specjalny alarm zapobiegający zaśnięciu za kierownicą. Po włączeniu tej funkcji co pewien czas będziemy słyszeć krótki sygnał dźwiękowy, po którym musimy wcisnąć odpowiedni przycisk na obudowie, aby potwierdzić, że nie śpimy. Jeżeli tego nie zrobimy, włączy się głośny alarm, a na wyświetlaczu ukaże się komunikat o konieczności odpoczynku.

 

System ostrzeżeń drogowych

Antyradar nie tylko informuje nas o znajdujących się w pobliżu radarach i fotoradarach, ale również o utrudnieniach w ruchu czy pojazdach uprzywilejowanych. Pozwala na to system ostrzeżeń drogowych. Dzięki niemu wiemy np., że na drodze znajduje się przeszkoda lub utworzył się duży korek. Funkcjonalny model może nam z powodzeniem zastąpić CB Radio, ponieważ informuje nas o wypadkach, kontrolach drogowych czy prowadzonych robotach.

Zasilanie

Detektory radarów to urządzenia zasilane akumulatorowo, które można podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej. Nie należy się więc martwić, że podczas długiej podróży sprzęt rozładuje się, zanim dojedziemy na miejsce. Co ważne, kabel zasilający zazwyczaj jest dołączony do kompletu, dlatego nie trzeba go kupować osobno.

 

Przeznaczenie

Kupując antyradar, warto sprawdzić, gdzie możemy go użytkować. Dostępne na rynku produkty są przeważnie przystosowane do korzystania na drogach w Polsce, jak i innych krajach europejskich. Często również możemy używać takich sprzętów, podróżując po USA.

 

Antyradary w dobrych cenach

Najprostsze antyradary kosztują ok. 400 zł. Ceny za te urządzenia mogą być znacznie wyższe, w zależności od skuteczności wykrywania fotoradarów czy ilości dodatkowych funkcji. Bardziej zaawansowane modele to wydatek rzędu 800 zł lub więcej, ale profesjonalne sprzęty pozwalają czuć się pewniej na drodze. Zakup dobrego antyradaru to sposób na uniknięcie nie tylko mandatu, ale też punktów karnych, które mogą przyczynić się do utraty prawa jazdy.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

 

Whistler GT-435Xi EURO

 

Chcielibyśmy zaprezentować Whistler GT-435Xi EURO, antyradar, który ma bazę fotoradarów. Produkt ostrzega, kiedy samochód zbliża się do punktu kontroli w każdym europejskim mieście. Jest to bardzo czułe urządzenie, które wykrywa daleko znajdujące się radary, a poza tym dobrze działa w mieście.

Prezentowane urządzenie ma wyświetlacz typu OLED, który cechuje się bardzo dużym kontrastem, więc wystarczy rzucić okiem, aby odczytać informacje z wyświetlacza. Z kolei specjalna funkcja LSID wykrywa fałszywe radary, dzięki czemu nie musimy na nie reagować. Produkt pozwala nam na regulację głośnością oraz rodzajem sygnałów dźwiękowych. Mamy również możliwość wyciszenia ich.

Zazwyczaj kierowcy wybierają ten produkt ze względu na bardzo wysoką czułość. Użytkownikom podoba się również fakt, że sprzęt nie pokazuje fałszywych radarów.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Marek

February 3, 2021 at 3:09 pm

Fajny artykuł tyle że sponsorowany przez yanosika,jaki wybrać w artykule yanosik i innych nie ma super artykuł pewno mocno musiał się wypocić ten co pisał.

Odpowiadać
Świat motoryzacji

February 7, 2021 at 11:09 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół ŚwiatMotoryzacji.com

Odpowiadać