Ranking 8 najlepszych naklejek na samochód w 2024

Ostatnio aktualizowane: 17.06.24

 

Naklejki na samochód – przewodnik zakupowy, ranking i test 

 

Naklejki na samochód to bardzo modny dodatek, który pozwala spersonalizować pojazd, zareklamować firmę lub poinformować innych uczestników ruchu, że w pojeździe znajduje się dziecko. Poruszając się po drogach publicznych, można zauważyć wiele przeróżnych motywów przykuwających uwagę. Jednym z popularnych wzorów jest naklejka “dzieci, rodzina w aucie” dostępna na zamówienie. Produkt został wykonany z wysokiej jakości folii bez tła w jednym kolorze. Użytkownik może sam wybrać maksymalnie do 6 postaci, które następnie będą wycięte na rysunku. Innym polecanym produktem są naklejki z napisami tuningowymi na przednią szybę w rozmiarze XL. Model został zaprojektowany z materiałów, które umożliwiają aplikację zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz szyby.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Naklejka została wykonana techniką, która pozwala na dokładne wycięcie wzoru bez ryzyka poszarpanej krawędzi. Użytkownik może sam zaprojektować dowolny motyw z dostępnych w ofercie wzorów. Producent przewiduje wybór maksymalnie 6 postaci na gotowym stickerze.

Wady

Prezentowany motyw rodziców z dziećmi i zwierzętami jest trudny do aplikacji. Naklejki z wystającymi elementami rwą się i utrudniają bezproblemowe przyklejenie.

Podsumowanie

Popularny na wielu pojazdach motyw ma za zadanie informować innych uczestników ruchu o tym, że w samochodzie znajdują się dzieci. Wymiary naklejki to 31 cm długości. Wysokość motywu jest uzależniona od wybranego przez użytkownika wzoru. Do wyboru są 24 kolory oraz 38 wzorów. Na jednej naklejce może być do 6 postaci.

Drugi wybór

Zalety

Wysokiej jakości naklejka została wykonana z folii odpornej na warunki atmosferyczne. Produkt można bez problemów nakleić zarówno na zewnętrzną, jak i wewnętrzną stronę szyby. Naklejka jest przeznaczona do przyklejenia na karoserię, szybę, okna czy witryny sklepowe.

Wady

Naklejka tuningowa na przednią szybę w rozmiarze XL sprawia problemy z naklejeniem osobie, która nie ma odpowiednich umiejętności. Do aplikacji motywu potrzebne są dodatkowe przyrządy.

Podsumowanie

Tuningowe naklejki są dostępne w wielu wymiarach w zależności od wybranego wzoru. Większość z nich ma szerokość od 53 do 55 cm, jednak wysokość jest inna dla każdego wzoru. Użytkownik może wybrać spośród 24 dostępnych kolorów oraz 36 motywów. Naklejki nie mają tła, aplikuje się je bezpośrednio na odtłuszczoną powierzchnię.

Rozważ też

Zalety

Produkt jest wykonany z wysokiej jakości folii Oracal oraz wycięty metodą ploterową. Model jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Samochód z naklejkami można bez problemów myć w myjni wodą pod ciśnieniem oraz różnego rodzaju detergentami.

Wady

Śmieszne naklejki na samochód w rozmiarze 24 cm nie mają tła. Oznacza to, że użytkownik musi dokładnie nakleić motyw na auto, aby napisy były równo zaaplikowane.

Podsumowanie

Naklejki są dostępne w wielu kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Użytkownik decydujący się na zakup śmiesznych naklejek ma do wyboru modne i zabawne wzory. Stickery nie mają tła, dzięki czemu wyglądają, jakby były namalowane. Dłuższy bok naklejki ma 24 cm.

 

 

8 najlepszych naklejek na samochód. Opinie w 2024 roku 

 

Osoby, które chcą w prosty sposób wyróżnić swój samochód, bardzo często wybierają naklejki. Są to także mobilne reklamy, ponieważ wiele firm w ten sposób reklamuje swoje produkty i ofertę. Inni kierowcy naklejają różne motywy na szyby lub karoserię, aby poinformować uczestników ruchu o dziecku w samochodzie. Na rynku są dostępne zabawne wzory, które niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzy innych uczestników ruchu. Ranking naklejek na samochód pokazuje, które motywy są najchętniej wybierane przez kierowców. 

 

Naklejki na samochód na zamówienie

 

1. Naklejka Dzieci Rodzina w Aucie na Zamówienie

 

Wysokiej jakości naklejka została wykonana dobrą  techniką, która pozwala na dokładne wycięcie wzoru bez ryzyka uszkodzenia. Kierowca może sam zaprojektować dowolny motyw z dostępnych w ofercie wzorów, które prezentują różne postacie takie jak rodzice, dzieci oraz zwierzęta domowe. Producent oferuje możliwość wyboru maksymalnie 6 postaci, które mają zmieścić się na naklejce. 

Naklejki na samochód na zamówienie to produkt, który sprawdzi się w przypadku wielu kierowców. Wymiary naklejki to 31 cm długości, co pozwala nakleić sticker na szybę bez ryzyka, że będzie przeszkadzać w czasie cofania lub parkowania. Wysokość motywu jest uzależniona od wybranego przez użytkownika wzoru. Do wyboru są 24 kolory oraz 38 wzorów. 

Test naklejek na samochód pokazuje, że użytkownicy chętnie zamawiają ten produkt. Motyw jest ciągle popularny i dodatkowo zaleca zachowanie bezpieczeństwa na drodze, gdy w pojeździe podróżują dzieci. 

 

 

 

 

Naklejki na samochód tuning

 

2. Naklejki Napisy Tuningowe na Przednią Szybę XL 

 

Produkt został wykonany z wysokiej jakości folii, która jest odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, mróz czy intensywne słońce. Klej stosowany do aplikacji jest na tyle silny, że użytkownik może bez obaw przykleić wzór do karoserii, szyby samochodowej, okna czy witryny sklepowej. Co ważne tuningowe naklejki na samochód można bez problemów nakleić zarówno na zewnętrzną, jak i wewnętrzną stronę szyby. 

Naklejki są dostępne w wielu wymiarach w zależności od wybranego wzoru. Większość z nich ma szerokość od 53 do 55 cm. Wysokość każdego motywu uzależniona jest od wybranego przez użytkownika wzoru. Właściciel pojazdu może wybrać spośród 24 dostępnych kolorów oraz 36 motywów. Naklejki na samochód na zamówienie nie mają tła i aplikuje się je bezpośrednio na wyczyszczoną i odtłuszczoną płaską powierzchnię. 

Użytkownicy, którzy zakupili ten produkt, są zadowoleni i potwierdzają, że naklejka mocno przylega do powierzchni. Przed złożeniem zamówienia ważne jest to, aby poinformować sprzedawcę, czy naklejka ma być przygotowana do klejenia na zewnątrz czy wewnątrz pojazdu. 

 

 

 

 

Śmieszne naklejki na samochód

 

3. Śmieszne naklejki na samochód 24 cm

 

Śmieszne naklejki na samochód to produkt wykonany z wysokiej jakości folii Oracal, a następnie wycięty metodą ploterową, która jest bardzo bezpieczna dla delikatnej powierzchni. Metoda ploterowa umożliwia wycięcie liter oraz wektorowych znaków graficznych, co zdecydowanie ułatwia pracę. Naklejki wycinane z folii są zabezpieczone w odpowiedni sposób, który pozwala na bezproblemowe mycie samochodu w myjniach gdzie, stosuje się wysokie ciśnienie i różne detergenty. 

Użytkownik zamawiający zabawne naklejki na samochód ma do wyboru około 200 różnych wzorów. Produkt  ma dłuższy bok o długości 24 cm. Długość krótszego boku wynika z proporcji naklejki. Stickery nie mają tła i przykleja się je bezpośrednio na wyczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię. Użytkownik może kupić spersonalizowane naklejki na samochód w 30 różnych kolorach dostępnych w ofercie. 

Właściciele pojazdów potwierdzają, że są to dobre i tanie naklejki na samochód, które można aplikować na różne powierzchnie po wcześniejszym przygotowaniu. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na ten zakup, są zadowoleni z trwałości i efektu.

 

 

 

 

Naklejki maskujące na samochód

 

4. Naklejki Plastry Miodu 30 szt. Maskujące

 

Maskujące naklejki na samochód to dobra propozycja dla właścicieli pojazdów, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania, aby ozdobić swój samochód. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości folii Oracal, która jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Wzór można nakleić zarówno na sucho, jak i na mokro na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię. Motyw plastra miodu umożliwia łączenie, rozdzielanie oraz klejenie dowolnego wzoru dzięki temu, że elementy naklejki nie są połączone. 

Cała naklejka ma wymiary 44 cm x 31 cm. Jedna sztuka składa się z 30 elementów, gdzie pojedynczy plaster ma 6 cm x 7 cm. Folia Oracal wycinana jest metodą ploterową, która uważana jest za jedną z najdokładniejszych. Użytkownik ma do wyboru 19 kolorów błyszczących oraz 20 matowych. Duże naklejki na samochód są całkowicie odporne na promienie UV oraz ujemną temperaturę. 

Opinie o naklejkach samochodowych wykonanych z folii są pozytywne wśród użytkowników. Kierowcy chętnie wybierają ten modny motyw i oklejają swoje pojazdy. 

 

 

 

 

 

Naklejki magnetyczne na samochód

 

5. Naklejka Magnetyczna L Nauka Jadzy, Znak 30×30 cm 

 

Wysokiej jakości magnetyczne naklejki na samochód z literą L to dobra propozycja dla osób prowadzących szkoły nauki jazdy. Produkt jest jednym z najlepszych nośników reklamowych, który można z łatwością usunąć bez ryzyka, że na karoserii pozostanie jakikolwiek ślad kleju. Dużą zaletą folii magnetycznej jest to, że nie pozostawia rys na lakierze. Produkt dobrze przylega do powierzchni, dzięki czemu nie ma ryzyka, że naklejka odpadnie. 

Specjalne magnesy są w 100% wodoodporne, dzięki czemu naklejka odpowiednio trzyma się karoserii. Produkt można w każdej chwili zdjąć całkowicie lub przykleić w inne miejsce. Naklejka magnetyczna ma rozmiar 30 cm x 30 cm. Folia o grubości 0,8 mm jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Kolorowy nadruk jest wykonany w technologii ekosolwentowej, która zapewnia wysoką jakość. 

Osoby posiadające naklejki magnetyczne zgodnie twierdzą, że jest to bardzo dobry produkt. Magnesy dobrze przylegają do podłoża, nie pozostawiając przy tym śladów na pojeździe.

 

 

 

 

 

Naklejki na samochód 3D

 

6. Naklejki Samochód Audi VW Diabeł 3D

 

Naklejki na samochód 3D to ciekawy pomysł, aby pojazd wyróżniał się na ulicy. Motyw klejony wokół logo auta zwraca uwagę innych uczestników ruchu. Zestaw składa się z kilku elementów takich jak rogi, ogon oraz widły. Motyw diabła z tej oferty pasuje do logo pojazdów marki Audi oraz VW. Naklejki 3D nakleja się w podobny sposób jak zwykłe stickery dostępne na rynku. Wystarczy dobrze oczyścić, a następnie odtłuścić powierzchnię. 

Naklejki w kolorze srebrnym sprawiają, że samochód nabiera niepowtarzalnego charakteru i wyróżnia się spośród innych pojazdów. Motyw w kształcie diabła przykleja się wokół logo samochodu. Ogon ma długość 6,5 cm i szerokość 2,5 cm. Rogi mają 15 cm długości i 2 cm szerokości. Ramię ma szerokość 3,5 cm, a widły 15 cm długości. Wszystkie elementy poskładane w całość tworzą bardzo ciekawy motyw. 

Kierowcy, którzy zakupili ten wzór, aby wyróżniać się spośród innych aut, potwierdzają, że jest to dobra naklejka na samochód. Po dokładnym odtłuszczeniu powierzchni wszystkie elementy trzymają się karoserii. 

 

 

 

 

 

Naklejki patriotyczne na samochód

 

7. Naklejki patriotyczne na samochód, Polska Walcząca 

 

Naklejki wykonane z dobrej jakości folii samoprzylepnej to produkt, który z łatwością można przykleić na różne typy powierzchni. Model w matowym wykończeniu można bez przeszkód nakleić na ściany, lustra, drzwi, szafy czy karoserię auta. Patriotyczna naklejka na samochód jest dostępna w kilku różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie. Produkt jest pokryty specjalną warstwą folii transportowej, która pozwala na wygodne przenoszenie wzoru na klejoną powierzchnię. 

Naklejka ma niewielki rozmiar. Po przyklejeniu najdłuższy bok ma 10 cm, a długość drugiego jest uzależniona od wybranego z oferty wzoru. Użytkownik ma do wyboru 20 różnych motywów w 15 kolorach. Wszystkie wzory wykonywane są jednokolorowo. Istnieje możliwość wykonania naklejki, którą będzie można nakleić od wewnętrznej strony. 

Osoby, które zakupiły naklejki z patriotycznymi motywami, są zadowolone z jakości produktu oraz  przekazują, że ze względu na materiał wykonania o wiele lepiej przykleić jest wzór na szybę niż na karoserię samochodu. 

 

 

 

 

Naklejki na samochód kwiaty

 

8. Naklejki na Samochód Kwiaty Kolory

 

Wzory kwiatowe to ciekawy wybór dla kobiet, które chcą, aby ich pojazd był spersonalizowany. Auto z naklejkami w takim kształcie zwraca uwagę i przykuwa spojrzenia przechodniów. Cały wzór składa się z kilku kwiatów, które należy przykleić na karoserię osobno. Motyw wycięty jest po obrysie, co daje gwarancję, że wokół nie ma przezroczystego tła lub nieestetycznej, białej obwódki. Osoba, która zdecyduje się na zakup naklejki na samochód w kwiaty, musi dobrze oczyścić miejsca, na które wzór zostanie przyklejony. 

Na całym arkuszu z naklejką znajduje się bezbarwna folia transportowa, która przede wszystkim ułatwia aplikację. Po naklejeniu motywu należy ją delikatnie usunąć. Pojedynczy kwiat ma wielkość od 6 do 13,5 cm. Produkt został wykonany z folii PCV firmy Oracal, która jest odporna na działanie wilgoci, promieniowania UV oraz wysokiej i niskiej temperatury. Wzór ma kolor po obydwu stronach naklejki oraz matowe wykończenie. 

Osoby, które zakupiły arkusz z kolorowymi kwiatami, polecają ten motyw użytkownikom pragnącym wyróżniać się na ulicy. Konsumenci chwalą produkt za dobrą jakość oraz staranne wykonanie. 

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jakie naklejki na samochód kupić? 

 

Naklejki na samochód, zwane także stickerami lub potocznie wlepkami, to skuteczny sposób, aby spersonalizować auto lub poinformować innych kierowców, że w pojeździe podróżuje dziecko. Poruszając się po ulicach miast, można zauważyć wiele różnych i ciekawych motywów, które przykuwają uwagę innych kierowców oraz innych uczestników ruchu. Właściciele tuningowanych pojazdów chętnie korzystają z takiej formy ozdoby, która ma za zadanie pokazać np. przynależność do danej grupy. Wiele zabawnych motywów naklejanych na samochody pokazuje także dystans kierowców do swoich umiejętności lub posiadanego pojazdu. Naklejki na auto to popularna ozdoba wielu samochodów, dlatego też coraz więcej aut ma różnego rodzaju spersonalizowane motywy. Na drodze można zauważyć pojazdy promujące firmy lub konkretne produkty. Naklejki pełniące funkcję reklamy to bardzo dobry sposób, aby promować biznes. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na samochód?

Naklejki na samochód różnią się od klasycznych wersji papierowych. Stickery przeznaczone do przyklejenia na karoserię są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości folii laminowanej. Bardzo często są zabezpieczone powłoką chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu motyw nie blaknie i ładnie prezentuje się na pojeździe. Dodatkową zaletą folii laminowanej jest jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Lekkie zarysowania będą praktycznie niewidoczne Oprócz tego, naklejki z folii są odporne na działanie różnych czynników takich jak deszcz czy mróz. Ujemna temperatura nie szkodzi materiałowi. Najlepsza naklejka na samochód wykonana z dobrej jakości folii umożliwia bezproblemową aplikację zarówno na karoserię, jak i na szybę. Wybierając odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę na zastosowany materiał. Odpowiednią trwałość mają naklejki wykonane z miękkiej folii PCV o właściwościach wodoodpornych. Duże znaczenie ma klej, który musi dobrze i mocno przylegać do powierzchni, aby sticker mógł prezentować się jak najlepiej przez okres 3 – 5 lat. 

 

Jaką naklejkę na samochód wybrać? 

Zastanawiając się, jaka jest najlepsza naklejka na samochód, trzeba przemyśleć, jakie są oczekiwania właściciela pojazdu. Wiele osób decyduje się na aplikację popularnych motywów, które są dostępne od ręki na portalach sprzedażowych. Kierowcy, którzy chcą spersonalizować swój pojazd, powinni jednak zdecydować się na własnoręczny projekt wyróżniający auto na ulicy. Decydując się na wykonanie projektu naklejki, należy zwrócić uwagę na kilka wskazówek, które pomogą uzyskać jak najlepszy efekt. 

 

Kolory oraz jakość grafiki 

Osoba zajmująca się projektowaniem naklejek doskonale wie, że najlepszy efekt można uzyskać, trzymając się ściśle określonych zasad. Jedną z nich jest zapisanie projektu w odpowiedniej rozdzielczości. Należy pamiętać, że nie powinna być ona mniejsza niż 300 dpi. Jeśli motyw zostanie zapisany w mniejszej rozdzielczości, to wydrukowany obraz będzie słabo czytelny. Ważne jest także to, aby tekst razem z grafiką zapisać w przestrzeni barwnej CMYK. W przypadku RGB odcienie po wydrukowaniu mogą delikatnie odbiegać od tych zamierzonych.  

 

Obszar i format wydruku 

Wykonując projekt naklejki na samochód, należy pamiętać, że w trakcie drukowania może dojść do minimalnego przesunięcia obszaru wydruku. Warto mieć to na uwadze i zachować przynajmniej 2 -3 milimetrowy margines, aby w razie czego krawędzie nie zostały obcięte. Najbezpieczniej jest przesunąć projekt bliżej środka i mieć pewność, że cała naklejka zostanie wydrukowana w dobrym kształcie. Należy także pamiętać o zapisaniu projektu w odpowiednim formacie. Gotowe pliki najlepiej zapisywać w PDF, JPG lub TIFF. Dzięki temu po oddaniu projektu do drukarni będzie można zachować zgodność efektu zamierzonego z końcowym. 

Spady drukarskie 

Osoby, które nie zajmują się projektowaniem i wykonywaniem różnego rodzaju reklam, nie miały okazji dowiedzieć się, czym są spady drukarskie. Projektując naklejki, warto wiedzieć, że jest to dodatkowy obszar znajdujący się wokół drukowanego motywu. W trakcie cięcia często trudno zachować odpowiednią precyzję, dlatego też pozostawia się dodatkowy margines, aby wzór został wycięty poprawnie bez ryzyka obcięcia krawędzi. W zależności od posiadanego programu graficznego spady są automatycznie dodawane do każdego nowego projektu. 

 

Naklejki na samochód w dobrych cenach 

Zakup naklejki na samochód nie jest dużym wydatkiem. Za niewielki sticker użytkownik płaci od 2 do 15 zł. Są to zwykle popularne wzory, które można spotkać na wielu samochodach poruszających się po ulicach. Osoba, która pragnie zaprojektować własny motyw, musi zapłacić znacznie więcej. Koszt wydruku indywidualnego projektu waha się w granicach od 10 do 150 zł w zależności od formatu. Za wydruk wykonany w dużym formacie kierowca musi zapłacić od 15 do 50 zł za standardowy wzór. Użytkownicy, którzy oczekują najwyższej jakości i chcą mieć produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, muszą zapłacić nawet do 400 zł. 

 

 

FAQ

 

P1: Gdzie kupić naklejki na samochód?

Zakupu naklejek na samochód najprościej dokonać przez Internet. Na popularnym portalu sprzedażowym dostępnych jest wiele ciekawych ofert, gdzie każdy użytkownik znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Ceny zakupu naklejek przez Internet są korzystne, dlatego wiele osób korzysta właśnie z takiej formy kupna. Oprócz tego coraz więcej agencji reklamowych wykonuje gotowe projekty lub robi dany wzór pod zamówienie klienta. Warto skorzystać z oferty renomowanego producenta, który gwarantuje wysoką jakość produktu. Firmy specjalizujące się w realizacji takich projektów przyjmują zlecenia i wykonują je w dowolnym kształcie i wielkości. 

 

P2: Jak nakleić naklejki na samochód?

Naklejanie naklejek na samochód to bardzo prosta czynność, która nie powinna sprawiać problemów. Po wybraniu miejsca na karoserii należy dokładnie je oczyścić i odtłuścić. Najlepszym sposobem na odtłuszczenie powierzchni jest użycie wody z alkoholem lub specjalnego preparatu przeznaczonego do tego celu. Po dokładnym oczyszczeniu trzeba odczekać, aż lakier wyschnie. Kolejnym krokiem jest dokładne wygładzenie naklejki po stronie bezbarwnej folii transferowej za pomocą miękkiej ściereczki z mikrofibry lub rakli. Po wygładzeniu można przystąpić do odklejania papieru, tak aby motyw został przyklejony do folii transferowej. W przypadku dużych naklejek warto nie odrywać całego papieru, tylko robić to w trakcie przyklejania motywu do karoserii. Po naklejeniu wzoru należy dokładnie wygładzić powierzchnię za pomocą rakli lub miękkiej ściereczki z mikrofibry. 

P3: Jak usunąć naklejkę na samochód?

Usuwanie naklejek z lakieru samochodowego wymaga cierpliwości oraz dużej precyzji. Dużą trudność sprawiają stickery przygotowane na dużym formacie, które często nakleja się na karoserii pojazdu. Najlepszym i najbezpieczniejszym dla lakieru sposobem jest odklejenie naklejki po wcześniejszym podgrzaniu suszarką do włosów. Wysoka temperatura sprawi, że klej zacznie się rozpuszczać i po zerwaniu folii pozostanie mniejszy ślad. Po podgrzaniu naklejki przez kilka minut można spróbować podważyć paznokciem jeden róg folii i delikatnie spróbować ją ściągać. Najlepiej zrobić to za pomocą obydwu dłoni, aby cała powierzchnia odrywała się równomiernie. Jeśli klej wciąż pozostaje na lakierze, można ponownie podgrzać naklejkę. 

 

P4: Ile kosztują naklejki na samochód?

Zakup naklejki na samochód to dobry wybór dla osoby, która chce się wyróżniać na ulicy. Na rynku dostępne są różnego rodzaju produkty, które z łatwością można dopasować wedle własnego uznania. Większość firm zajmujących się wykonywaniem stickerów oferuje możliwość wykonania własnego projektu, który następnie będzie zrobiony w formie naklejki. Ceny za niewielkie wzory rozpoczynają się od 2 zł. Za produkt wykonany w większym formacie użytkownik musi zapłacić od 15 zł do 50 zł. Są to naklejki zrobione na wysokiej jakości folii, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Za stickery wykonane w dużym formacie właściciel pojazdu może zapłacić nawet do 400 zł. 

 

P5: Z jakiego materiału wykonane są naklejki na samochód?

Wysokiej jakości naklejki na samochód są wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Oznacza to, że produkt wytrzyma intensywny deszcz, silne promieniowanie UV oraz ujemną temperaturę. Oprócz tego, dobrej jakości naklejki są odporne na działanie różnego rodzaju detergentów służących do mycia pojazdu, a także na uszkodzenia mechaniczne spowodowane lekkim obiciem karoserii czy przypadkowym zarysowaniem. Najczęściej stosowanym materiałem do produkcji naklejek samochodowych jest miękki materiał PCV, który następnie poddaje się procesowi laminacji. Dzięki temu produkt staje się odporny na działanie czynników zewnętrznych i ładnie się prezentuje przez 3 do 5 lat, o ile zostanie odpowiednio przyklejony. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ