Inelo – wszystko o organizacji transportu

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Branża transportowa jest obwarowana wieloma, wciąż zmieniającymi się przepisami. Dlatego, aby działać w zgodzie z nimi, warto korzystać z ułatwień technologicznych. Planowanie tras, obliczanie czasu pracy kierowców czy analiza danych z tachografów nowej generacji wymagają wdrożenia rozwiązań cyfrowych. W tej dziedzinie Inelo jest niekwestionowanym liderem. Bogate, ponad dwudziestoletnie doświadczenie, pozwala firmie sprawnie poruszać się wśród zagadnień z branży. Dokładnie 486 specjalistów, tworzących kadrę Inelo, systematycznie aktualizuje swoją wiedzę 
i dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

 

O cokolwiek mnie zapytasz…

Przedsiębiorstwa transportowe dzielą się na mniejsze i większe. Flota może być rozbudowana lub skromna. Każdego jednak niezależnie od rozmiarów firmy, trapią te same kwestie. Wątpliwości mogą budzić przepisy, które niejednokrotnie nowelizowane lub napisane skomplikowanym językiem, dla wielu są niezrozumiałe lub niejednoznaczne. Kiedy pojawia się palący problem i odpowiedzi szukamy „na wczoraj”, warto odwiedzić strefę Q&A Inelo. Jest to miejsce stworzone z myślą o doraźnej pomocy dla każdego, kto szuka konkretnej wiedzy. W tej zakładce możemy szukać informacji o rozwiązaniach telematycznych czy prawie transportowym. Bardzo popularne są zagadnienia dotyczące obliczania i analizowania czasu pracy kierowców. Jest to złożona tematyka, otoczona wieloma przepisami, w których łatwo się pogubić. Aby nie doszło do pomyłki, warto zapytać eksperta.

Panel Q&A obejmuje najczęściej zadawane pytania z zakresu oprogramowania dla transportu TMS, czasu pracy kierowcy, telematyki i prawa przewozowego/transportowego. Wchodząc na stronę, możemy zauważyć, że odsyła nas do wymienionych powyżej sekcji. W każdej z nich widnieją już zadane pytania z odpowiedziami. W każdym momencie możemy zglebić daną kwestię, dopytując we własnym imieniu lub wyrazić pozytywną opinię, jeśli uznamy wątek za pomocny. Bardzo istotny z punktu widzenia klienta, jest fakt, że odpowiedzi udzielają różni specjaliści. Każdy zgodnie ze zdobyta wiedzą i wykonywaną pracą. Dwudziestu jeden ekspertów czuwa nad tym, aby przekazane informacje były aktualne i rzetelne. Wśród nich znajdziemy Eksperta Prawa Pacy, ds. Rozwoju i Szkoleń, ds. Analiz i Rozliczeń, w zakresie ITD i PIP oraz wielu innych. 

Kompleksowe ujęcie transportu według Inelo

Inelo to idealny partner dla branży transportowej. Tworząc kompleksowe rozwiązania dla firm, wspiera jeden z najważniejszych filarów polskiej gospodarki. Będąc na bieżąco z regulacjami prawnymi w kraju i za granicą, oferuje dostosowane do nich narzędzia wspierające. Wśród nich znajdziemy Gbox Assist, 4Trans, Easy TMS i TMS Nawigator. Dzięki takim rozwiązaniom cyfrowym klient zapewnia sobie oszczędność czasu związanego np. z planowaniem tras, przesyłaniem dokumentów czy złożonymi obliczeniami. Na stronie Inelo znajdziemy także odnośniki do bloga, aktualności i wydarzeń. Pozwalają one w zdobywaniu wiedzy na temat nowinek z branży. Strefa Q&A jest specyficzną przestrzenią stworzoną po to, aby w kryzysowych sytuacjach uzyskać pewną i wiarygodną odpowiedź na najważniejsze pytania. Jest to kolejny element budujący zaufanie klientów Inelo. 

W miarę narastających wymogów stawianych przez rynek oraz rosnącej konkurencji telematyka wyłoniła się jako niezwykle istotne narzędzie, umożliwiające firmom osiągnięcie sukcesu w dynamicznie ewoluującym otoczeniu branżowym. Obecnie kluczowym elementem w skutecznym funkcjonowaniu przedsiębiorstw jest umiejętne wykorzystanie tej technologii, która dostarcza wszechstronnej informacji i pozwala na bieżąco reagować na zmiany. Więcej szczegółów oraz dogłębne omówienie tych kwestii można znaleźć na dedykowanej stronie Inelo: https://inelo.pl/strefa-qa/. W zakresie sekcji Q&A dostępne są konkretne pytania wraz z wyczerpującymi odpowiedziami, stanowiącymi cenne źródło wiedzy. Portal ten nie ogranicza się jedynie do roli praktycznego przewodnika – stanowi również interaktywną przestrzeń, gdzie można skonsultować się z ekspertami w tej dziedzinie oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ