Dodatki do paliwa od TEC 2000 – doskonała ochrona Twojego samochodu

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Chcesz lepiej zadbać o swój samochód? Szukasz sposobu na zapewnienie lepszej ochrony silnika? W tym celu najlepiej wykorzystać dodatki do paliwa – innowacyjne środki poprawiające wydajność jednostki napędowej i innych układów w samochodzie. Chcesz się przekonać jakie to proste? Zapraszamy!

 

Jakie preparaty znajdziesz w ofercie TEC 2000?

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Ciebie środki, które pomogą Ci w pielęgnacji Twojego samochodu i zapewnią mu jeszcze lepsze warunki do pracy. Jaki preparat Ci proponujemy? Zależy to od tego, czego oczekujesz oraz jakie auto posiadasz. Każda puszka ma bowiem inne zastosowanie i przystosowana jest do innego rodzaju używanego paliwa. 

Niezależnie od produktu, zasada działania jest ta sama – dodatki do paliwa wlewamy bezpośrednio do baku,  tak aby mogły mieszać się z benzyną lub olejem napędowym. W ten sposób zaczynają współpracować i zwiększać ich właściwości. Jakie dodatki warto wybrać?

 

Dodatek do benzyny – TEC 2000 Fuel System Cleaner

TEC 2000 Fuel System Cleaner to uszlachetniacz do benzyny, który bardzo dobrze usuwa wilgoć trafiającą do baku paliwa. Wszystko dzięki świetnym właściwościom wiążącym wodę i pozwalającym osuszać nie tylko zbiornik, ale także filtry i całą instalację zasilającą. Pozwoli to wykorzystać w pełni tankowane paliwo, które nie będzie rozwodnione.

Dodatek ten wyróżnia się także świetnymi właściwościami smarnymi, co pomaga zabezpieczyć takie elementy jak wtryskiwacze, znacznie zmniejszając ich zużycie. Wszystko to wpłynie na poprawę działania jednostki napędowej i jej wydajność.

Dodatek do paliwa (diesel) – TEC 2000 Diesel System Cleaner

Do pojazdów napędzanych silnikiem wysokoprężnym przeznaczony jest natomiast TEC 2000 Diesel System Cleaner. Świetnie czyści jednostkę napędową poprawiając pracę tłoków, pompy paliwowej oraz zapobiega gromadzeniu się niebezpiecznych zanieczyszczeń w całym układzie. Stosując regularnie tego środka unikniesz często spotykanego czarnego dymu z wydechu oraz problemów z uruchomieniem silnika.

 

Płukanka silnika Engine Flush – jeszcze lepsze czyszczenie

Niezmiennie ogromną popularnością wśród kierowców i mechaników cieszy się nasza płukanka do silnika Engine Flush. To środek do kompleksowego czyszczenia silnika – usuwa nagar i inne zanieczyszczenia nagromadzone na newralgicznych częściach. Ten środek przeznaczony jest zarówno do benzyniaków, jak i diesli, niezależnie czy jest to wysłużone auto czy nowy samochód. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź na naszej stronie internetowej, gdzie poznasz dokładny skład płukanki oraz sposób jej aplikowania.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ