contact

Opinie o Tungsram Megalight Ultra

Ostatnio aktualizowane: 23.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Z uwagi na to, że żarówki H7 mają standardową moc wynoszącą dokładnie 55 W, można mieć pewność, że korzystanie z nich jest bezpieczne. Są one dostosowane do każdego typu reflektorów samochodowych, co zwiększa ich uniwersalność. Żarówki mają homologację, więc spełniają wymogi prawne.

 

Najważniejsze wady:

Nieliczni właściciele aut twierdzą, że trwałość produktu powinna być lepsza. Niestety zdarza się, że z niewiadomych przyczyn żarówka się przepala przed gwarantowanym przez producenta czasem. Niemniej jednak nie jest to regułą.

 

Werdykt: 9.4/10

Cena Tungsram Megalight Ultra jest przystępna, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że w zestawie znajdują się dwie sztuki. Żarówki mają specjalny filtr UV, który skutecznie zapobiega matowieniu szkła reflektora i odbłyśnika.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Właściwości

MegaLight Ultra to samochodowe żarówki halogenowe węgierskiej marki Tungsram o ugruntowanej pozycji na rynku (dobre opinie wśród konsumentów). Dają one do 120% więcej światła na drodze, a to oczywiście przekłada się na większe bezpieczeństwo kierowcy, podróżujących z nim osób i pozostałych uczestników ruchu. Wiązka światła jest dłuższa o 45 m, więc kierowca podczas jazdy po zmroku widzi nawet oddalone od niego obiekty i może w porę zareagować. Lepsze światło to też gwarancja komfortu jazdy. Osoby wystawiające opinie o Tungsram Megalight Ultra są zadowolone z właściwości produktu.

Specyfikacja

Żarówki samochodowe MegaLight Ultra mają gniazdo PX26d i wykorzystują technologię halogenową. Ich napięcie wynosi 12V, a moc jest równa 55 W. Warto wspomnieć o tym, że model ma homologację E1. To oznacza, że spełnia wymagania stawiane przez prawo. Kierowca ma pewność, że żarówki są zgodne z ustalonymi normami i można z nich korzystać na wszystkich drogach publicznych w całej Unii Europejskiej. Produkt jest zamknięty w wygodnym, solidnie zrobionym opakowaniu. 

 

Konstrukcja

Właściciele aut, którzy zdecydowali się kupić produkt przeprowadzili test Tungsram Megalight Ultra. Wynika z niego, że konstrukcja żarówki została dobrze przemyślana, aby model spełniał wszystkie wymagania. Żarówka została napełniona w 100% ksenonem. W rezultacie emituje jasne światło o odpowiedniej intensywności. Nawet jeśli będziemy poruszać się po słabo oświetlonej drodze, dojrzymy wszystko, co ważne i będziemy mogli zachować maksymalną kontrolę nad autem.

 

Przeznaczenie

Dlaczego konsumenci decydują się na zakup żarówki Tungsram H7 MegaLight Ultra? Do inwestycji zachęca ich to, że produkt ma homologację, a dodatkowo jest uniwersalny. Żarówki znajdują zastosowanie jako światła mijania, przeciwmgielne i drogowe. Możliwości ich wykorzystania są szerokie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ