contact

Opinie o Philips White Vision H7 Set

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

 

Najważniejsze zalety:

Sprawdzając ranking żarówek H7 można zauważyć, że model marki Philips plasuje się wysoko. Wynika to m.in. z gwarancji bezpiecznej, a także w pełni komfortowej jazdy po zapadnięciu zmroku. Za sprawą akcesorium kierowcy dobrze widzą, co dzieje się na drodze i mogą odpowiednio szybko zareagować na potencjalne zagrożenie (np. przebiegające dzikie zwierzęta). 

 

Najważniejsze wady:

Jeśli wymieniamy tylko jedno źródło światło, to drugie lepiej przełożyć do innego opakowania. Kartonik, do którego zapakowano żarówki, jest wykonany z cienkiej tektury i możemy przypadkowo go rozerwać.

 

Werdykt: 9.5/10

Produkt nie jest bez wad, ale mimo to wielu kierowców decyduje się na jego zakup. Uważają oni, że cena Philips White Vision H7 Set nie jest zbyt wysoka, tym bardziej że w opakowaniu są dwie żarówki, a nie tylko jedna. Akcesorium ma moc równą 55 W, a jego trwałość jest określana na 450 godzin.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efekt białego światła ksenonowego

Żarówki na pewno spodobają się osobom, którym zależy zarówno na bezpieczeństwie jazdy po zmroku, jak i na efektownym wyglądzie samochodu. Przeprowadzono test Philips White Vision H7 Set i okazało się, że akcesorium zapewnia efekt białego światła ksenonowego. Za sprawą tego modelu pojazd wygląda ciekawiej i przypomina luksusowe auto. Jednocześnie emituje on odpowiednio jasne, białe światło o temperaturze barwowej 3700 K. To oznacza, że generowany strumień bardzo dobrze oświetla drogę i nie musimy mocno wytężać wzroku prowadząc samochód. Pozwala to uniknąć szybkiego zmęczenia oczu i konieczności robienia częstych przerw podczas dłuższej podróży. Trzeba też podkreślić, że nie oślepiamy kierowców, którzy jadą z naprzeciwka.


Długi czas eksploatacji

Niekiedy jest tak, że żarówki samochodowe emitujące mocne i jasne światło szybko się przepalają, więc warto wozić w aucie zapasowy komplet. Trwałość modelu marki Philips to ok. 450 godzin i czas jego eksploatacji jest dłuższy w porównaniu do wielu akcesoriów innych producentów. Również opinie o Philips White Vision H7 Set wykazały, że to długo świecący model odpowiedni dla osób często pokonujących wielokilometrowe trasy.

 

Skuteczne rozpraszanie zmroku

Nie zawsze czujemy się pewnie jadąc po zmroku, zwłaszcza gdy przejeżdżamy przez las lub teren niezabudowany bez stojących na poboczu latarni. Żarówki Philips White Vision H7 Set skutecznie rozpraszają zmrok, dlatego możemy bezpiecznie wrócić do domu z pracy czy dłuższej podróży. Nie musimy się martwić, że zbyt późno zobaczymy zatrzymany na poboczu pojazd, przechodnia lub dzikie zwierzę i w porę nie zareagujemy na zagrożenie.

 

Pełna homologacja

Żarówka ma homologację ECE, a to oznacza, że jest dopuszczona do użytku w naszym kraju. Możemy bez obaw zamontować ją w przednim reflektorze swojego auta nie narażając się choćby na otrzymanie mandatu w przypadku policyjnej kontroli drogowej. Trzeba pamiętać, że jazda pojazdem z żarówkami bez homologacji może skończyć się nawet utratą dowodu rejestracyjnego. Model Philips White Vision H7 to pierwsze akcesorium na rynku, które generuje intensywnie, białe światło i jest dopuszczone do legalnego użytkowania na drodze.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ