contact

Najpopularniejsze firmy produkujące żarówki H7

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

Konsumenci często pytają jaką żarówkę samochodową kupić. Ten problem pojawia się bardzo często, ponieważ obowiązek posiadania sprawnych świateł z przodu i tyłu zmusza nas do ciągłego sprawdzania ich sprawności przed każdym wyruszeniem naszym pojazdem. Przydatny w wyborze pasującego do nas modelu jest ranking żarówek H7. Aby móc korzystać z żarówki przez dłuższy czas i nie martwić się o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy, powinno się zdecydować na firmowe żarówki, które już od dawna cieszą się popularnością.

Senso

Produkty, na które warto zwrócić uwagę, to na pewno te wyprodukowane przez firmę Senso, a w szczególności ich modele żarówek LED-owych. Firma ta już od wielu lat specjalizuje się w  produkcji żarówek, a jej modele są bardzo wytrzymałe. Długość świecenia, dzięki zastosowanym technologiom, jest znacznie większa. Ponadto światło wytwarzane przez modele tej firmy jest bardzo wyraźne i jasne, przy czym nie oślepia ludzi i zwierząt na drodze. Jest to bardzo ważny aspekt, na który powinny zwracać uwagę w szczególności osoby jeżdżące po zmroku. Wyraźne światło pozwala na szybsze dostrzeżenie przeszkód, a co za tym idzie, kierowca ma większą szansę na uniknięcie wypadku lub potrącenia pieszych, którzy często nie noszą odblasków. Kolejną zaletą tej firmy jest łatwość w montażu jej produktów. Do zamontowania pojedynczej żarówki wystarczy kilka minut, jednak ten czas zmienia się indywidualnie w zależności od typu samochodu. 

Osram

Osram tworzy żarówki nie tylko samochodowe i już od dawna jest liderem na rynku świetlówek, żarówek i diod. Energooszczędność produktów tej firmy jest na bardzo wysokim poziomie i  są one rekomendowane do samochodów, które są bardzo zaawansowane pod względem elektroniki. Dzięki żarówkom Osram można rekompensować nadmiar pobieranego prądu, a oszczędność wynosi aż do 80%. Wytrzymałość produktów to kolejna z zalet tej firmy. Średni czas żywotności produktu to ponad 100 godzin pracy. Dlatego raz zakupione żarówki tej firmy powinny posłużyć przez długi czas i zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy po zmroku. Firma Osram poprzez zastosowanie zaawansowanej budowy swoich produktów, skupiła się również na tym, aby konsumenci nie musieli tracić czasu podczas montażu. Dlatego jej modele są szybkie w montażu i zaoszczędzą nasz czas podczas ich wymiany.

 

Bosch

Firmę Bosch zna każdy. Bosch, oprócz sprzętów ogrodniczych i domowych, specjalizuje się w produkcji żarówek, a najpopularniejsze modele to Plus 90. Ten niemiecki gigant specjalizuje się w elektronice samochodowej, również w elementach oświetlenia pojazdu. Firma zatrudnia prawie pół miliona pracowników na całym świecie oraz obraca miliardami, jej produkty przynoszą bardzo duże zyski i są wybierane przez wielu, ponieważ są uważane za najlepsze. 

 

Philips

Trudno, aby w zestawieniu topowych producentów oświetlenia samochodowego pominąć Philipsa. Firma ta ma swoje filie na całym świecie i zajmuje się produkcją bardzo dużej części sprzętu domowego, ogrodowego oraz samochodowego. Produkty Philips znane są z dobrego wykonania oraz dbałości o szczegóły, które są widoczne także w żarówkach H7. Najlepszym modelem jest X-treme Vision, który oferuje ok 130% mocniejszy strumień światła i łagodną dzienną barwę. Producent określił żywotność tego modelu aż na 450 godzin. 

Hella

Innym, kojarzonym z oświetleniem samochodowym koncernem jest Hella, czyli firma, która zajmuje się głównie produkcją reflektorów i żarówek, które są szybkie w montażu, a do tego są dobrze wykonane. Hella to firma, która poza żarówkami oraz reflektorami zajmuje się też produkcją innych części do samochodów, sprzedawanych na całym świecie. Hella ma bardzo duże doświadczenie, ponieważ zaczęła swoją działalność jeszcze przed II Wojną Światową, można więc spodziewać się produktów wysokiej jakości.  

 

Tungsram

Ostatnią firmą, jaka znajdzie się na tej liście jest Tungsram. Jest to węgierski producent, aktualnie niezbyt popularny. Jego tradycja sięga końca XIX wieku. Już od tamtych czasów specjalizował się w produkcji oświetlenia. Aktualnie Tunsgram produkuje pod marką General Electric, której jakość jest porównywalna z czołowymi producentami żarówek. Produkty tej firmy należą do najtańszych na rynku, a jednocześnie są solidnie wykonane. W ofercie firmy znajdą się też produkty specjalne, takie jak linia Megalight Ultra, która jest bardziej wytrzymała i świeci mocniej.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ