contact

Najlepsze żarówki H7 Osram

Ostatnio aktualizowane: 18.04.24

Żarówki H7 marki Osram są z reguły dobrze oceniane przez kierowców, którzy doceniają solidność ich wykonania, a także efektywność działania. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na przygotowanie rankingu najlepszych modeli tego producenta. Jesteśmy pewni, że ujęte w zestawieniu produkty spełnią Twoje oczekiwania. Pierwsze miejsce należy do żarówki H7 Osram Night Breaker Unlimited. Generuje ona sporo światła, dlatego bardzo dobrze oświetla drogę i daje kierowcy większą pewność podczas jazdy i możliwość odpowiednio wczesnej reakcji. Żarówka ma powłokę z niebieskim pierścieniem, która sprawia, że odbite światło nie oślepia. Opakowanie zawiera 2 sztuki produktu, a wymiana żarówki nie jest niczym trudnym. Jeśli z jakichś względów ten model nie jest do końca tym, czego szukasz, przejrzyj nasze pozostałe propozycje. Warto zapoznać się z opisem żarówki H7 Osram Night Breaker Laser z mocą znamionową 55 W. Działa ona efektywnie i skutecznie oświetla drogę.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Żarówka wytwarza do 110% więcej światła w porównaniu do popularnych modeli halogenowych znanych marek. To sprawia, że jazda autem po zmroku jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. W razie potrzeby możemy szybko zareagować na znajdujące się na drodze zagrożenie.

Wady

Pojawiają się pojedyncze komentarze, że model stosunkowo szybko się przepala, przez co trzeba go często wymieniać. Może to być nieco uciążliwe.

Podsumowanie

Produkt cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. W komplecie znajdziemy nie jedną, ale dwie żarówki, ich moc znamionowa wynosi 55 W. Pokryto je specjalną powłoką z niebieskim pierścieniem, co zmniejsza powstający efekt olśnienia odbitym światłem.

Drugi wybór

Zalety

Model wyróżnia się przede wszystkim trwałym i odpowiednio wyprofilowanym żarnikiem. Emituje on bardzo długą wiązkę światła, więc jadąc po zmroku, możemy szybko dostrzec zagrożenie. Co ważne, światło nie oślepia kierowców jadących z naprzeciwka.

Wady

Kierowcy przyznają, że wymiana źródła światła na nowe nie należy do najłatwiejszych czynności. Tak twierdzą zwłaszcza osoby, które nie mają w tym zakresie żadnego doświadczenia.

Podsumowanie

Żarówki są wypełnione ksenonem, co znacząco poprawia efektywność świecenia. Istotne jest to, że model jest trwały, dlatego nie musimy go często wymieniać. Temperatura barwowa emitowanego światła to 3600 K, a więc nie przyczynia się do szybkiego zmęczenia oczu.

Rozważ też

Zalety

Żarówka jest uniwersalna, a to oznacza, że pasuje do wielu modeli aut różnych marek. Ponadto jest ona trwała i nie wymaga zbyt częstej wymiany. Produkt został wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, co zapewnia mu solidność.

Wady

Jeśli chcemy wozić produkt w samochodzie, aby w razie potrzeby szybko wymienić źródło światła, lepiej przełożyć go do innego opakowania. Oryginalny kartonik nie jest zbyt wytrzymały.

Podsumowanie

Moc znamionowa modelu wynosi 55 W. Ma on oznaczenie OEM, a więc jest produkowany jako oryginalna część zamienna. Żarówka bardzo dobrze oświetla drogę i pobocze po zapadnięciu zmroku. To pozytywnie wpływa na poziom naszego bezpieczeństwa.

 

 

Żarówki H7 Osram – ranking

 

 

Osram Night Breaker Unlimited

 

Żarówka Osram Night Breaker Unlimited, w porównaniu do standardowych modeli halogenowych, zapewnia do 110% więcej światła. To powoduje, że jazda po zmroku staje się bezpieczniejsza i na pewno uda nam się odpowiednio wcześnie zauważyć przechodniów czy przebiegające przez drogę zwierzęta. Produkt ma moc 55 W i zapewnia strumień świetlny o wartości 1500 lumenów.

Wymiary żarówki to: długość – 5,9 cm i średnica – 1,2 cm. Ze względu na solidną budowę skrętki, prezentowany model wyróżnia się wytrzymałością. Zoptymalizowana formuła gazu wypełniacza wpływa na zwiększoną wydajność wytwarzania światła. Produkt spełnia wszystkie wymagania europejskie dotyczące samochodowego oświetlenia, a do tego jest sprzedawany w opakowaniu zawierającym dwie żarówki.

Z opinii konsumentów można wywnioskować, że model Osram Night Breaker Unlimited może z powodzeniem zastąpić inne, halogenowe produkty. Wytwarzana przez żarówkę wiązka światła jest bardzo długa, dlatego w odpowiednim czasie zauważymy niebezpieczeństwo na drodze i zareagujemy we właściwy sposób.

Osram Night Breaker Unlimited to żarówka H7 sprzedawana w opakowaniu zawierającym 2 sztuki produktu. Moc znamionowa wynosi 55 W.

 

Zalety

Efektywność działania: Bez wątpienia należy docenić to, że żarówka generuje nawet o 110% więcej światła niż inne popularne modele halogenowe. Mimo to nie oślepia ona innych uczestników ruchu, co ma kluczowe znaczenie.

Specjalna powłoka: W produkcie zastosowano specjalną powłokę z niebieskim pierścieniem, co zapewnia mniejszy efekt olśnienia odbitym świateł i przekłada się na większe bezpieczeństwo jazdy.

Możliwość szybszej reakcji: Z uwagi na to, że żarówka gwarantuje mocne światło, nie trzeba się obawiać o to, że kierowca nie dojrzy, co dzieje się na drodze. Osoba prowadząca samochód ma tym samym większą szansę na prawidłową reakcję.

Dwie sztuki produktu: Opakowanie zawiera 2 żarówki. Nawet jeśli musimy wymienić tylko jedną, pozostaje nam kolejna w zapasie.

Łatwy montaż: Dla wielu osób spore znaczenie ma też to, że instalacja modelu przebiega łatwo, nawet w przypadku kierowców, którzy po raz pierwszy wymieniają żarówkę w swoim aucie.

 

Wady

Trwałość: W niektórych komentarzach można przeczytać, że żarówki stosunkowo szybko się przepalają. Nie jest to jednak powszechna opinia.

 

 

 

 

Osram Night Breaker Laser

 

Osram Night Breaker Laser to żarówka, która gwarantuje do 130% więcej światła oraz do 40 m dłuższą wiązkę niż w przypadku tradycyjnych, halogenowych produktów. Model ten wyróżnia się przede wszystkim unikalną konstrukcją i wygrawerowaną laserowo nazwą. Dokładne wymiary żarówki to: średnica – 1,2 cm oraz długość – 5,9 cm.

Produkt zapewnia strumień świetlny o mocy 1500 lumenów. Wykorzystanie technologii ablacji laserowej powoduje, że żarówka zapewnia dobrą widoczność na drodze. Dzięki temu jazda po zmroku i w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych nie męczy nadmiernie oczu. Precyzyjne ustawienie żarnika zapewnia bardzo dobrą dystrybucję światła, a wypełnienie bańki ksenonem gwarantuje większą wydajność.

Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat produktu Osram Night Breaker Laser. Żarówka odpowiada podstawowym wymaganiom bezpieczeństwa, które zostały określone w europejskim standardzie ECE. Wytwarzana przez model długa i jasna wiązka światła pozwala na szybką reakcję w przypadku zauważenia niebezpieczeństwa na drodze.

Żarówka H7 Osram Night Breaker Laser ma moc znamionową równą 55 W. Temperatura barwowa to 3600 K.

 

Zalety

Technologia ablacji laserowej: W modelu zastosowano technologię ablacji laserowej, co pozwala na uzyskanie większej ilości światła w konkretnych punktach na drodze. Jej celem jest stworzenie idealnego kształtu okna w bańce żarówki.

Ksenon: Do wypełnienia produktu wykorzystano czysty ksenon, który zdecydowanie poprawił jego właściwości.

Budowa: Na uwagę zasługuje kształt żarówki, który został odpowiednio przemyślany. Żarnik jest nie tylko trwały, ale też dobrze wyprofilowany. To przekłada się na większą wygodę i dłuższy czas użytkowania modelu.

Dobra efektywność świecenia: Żarówka zapewnia dłuższą wiązkę światła nawet o 40 m w stosunku do innych popularnych modeli na rynku.

 

Wady

Wymiana żarówek: Nieliczna grupa osób przyznaje, że wymiana żarówek nie jest łatwa, szczególnie dla osób bez żadnego doświadczenia w tym zakresie.

 

 

 

 

Osram H7 Original

 

Produkt Osram H7 Orginal to wydajna i trwała żarówka halogenowa, która spełnia wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Żywotność opisywanego modelu to ok. 550 godzin. Jest on dostępny w pojedynczych opakowaniach.

Ta żarówka H7 Osram w dobrej cenie emituje światło o mocy 1500 lumenów i została wyposażona w filtr UV. Produkt służy do montażu w przednim reflektorze auta i pełni funkcję świateł mijania, drogowych, a także przeciwmgielnych. Model ten ma wymiary: długość – 5,9 cm oraz średnica – 1,2 cm.

Produkt zdobył uznanie konsumentów za możliwość zwiększenia bezpieczeństwa jazdy po zmroku, jak i w złych warunkach atmosferycznych (np. podczas intensywnych opadów deszczu lub śniegu). Z uwagi na to, że żarówka zapewnia mocne i jasne światło, na pewno szybko zauważymy przeszkodę na drodze i uda nam się ją ominąć lub zatrzymać się w odpowiedniej odległości.

Model Original to dobra żarówka H7 Osram do 15 zł. Jej moc znamionowa jest równa 55 W.

 

Zalety

Jakość OEM: Żarówka ma oznaczenie OEM, który odnosi się do akcesoriów produkowanych jako oryginalne części zamienne.

Uniwersalność: Istotną zaletą tego produktu jest jego uniwersalność. Opisywana przez nas żarówka pasuje do różnych modeli samochodów.

Wykonanie: Kupujący potwierdzają, że jakość wykonania modelu jest bardzo dobra. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały. Potwierdził to test żarówek H7 Osram.

 

Wady

Opakowanie: Kierowcy zwracają uwagę na to, że opakowanie nie jest najlepszej jakości. Mowa tutaj w szczególności o części z cienkiego kartonu. Ma to znaczenie, szczególnie jeśli chcemy mieć zapasową żarówkę zawsze pod ręką, czyli wozić ją w swoim samochodzie.

 

 

 

 

Jaką żarówkę H7 Osram wybrać?

 

Uważa się, że żarówki H7 montowane w głównym reflektorze auta zapewniają mocne i jasne światło, a do tego nie wypalają się za szybko. Wielu kierowców ma jednak problem z wyborem właściwego produktu. Czym wyróżnia się dobra żarówka H7? Tego dowiesz się po przeczytaniu poniższego poradnika. Uzupełnieniem zawartych w nim informacji jest ranking trzech produktów Osram wyróżniających się długą żywotnością.

Dlaczego wybraliśmy markę Osram? Ta niemiecka firma jest liderem w branży oświetleniowej. Produkowane przez wyróżnione przedsiębiorstwo sprzęty i akcesoria (m.in. żarówki, latarki, diody i reflektory) możemy spotkać w wielu domach i miejscach publicznych nie tylko w Europie, ale również poza jej granicami. Według konsumentów Osram to gwarancja trwałości, innowacyjności i niezawodności.

Od wyboru żarówek H7 zależy nasze bezpieczeństwo na drodze, ponieważ pełnią one funkcję świateł drogowych i mijania. Jeżeli wybierzemy złej jakości produkt, może się zdarzyć że po zmroku nie zauważymy przeszkody przed samochodem, a to doprowadzi do niebezpiecznego w skutkach wypadku.

Kierowcy często nie zdają sobie sprawy, że oświetlenie auta to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia pojazdu. Najlepsza żarówka H7 Osram w 2024 roku pozwala czuć się pewnie prowadząc samochód, niezależnie od pory czy warunków atmosferycznych. Jak ją znaleźć? Zakupiony przez nas produkt musi mieć odpowiednią moc znamionową. W przypadku modeli H7 jest to 55 W. Nie zapominajmy, że właściwa żarówka zapewnia również jasny i silny strumień światła (jego wartość wynosi 1500 lumenów).

Nawet jeśli żarówka spaliła się tylko w jednym reflektorze, zwykle lepszym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup opakowania zawierającego 2 lub więcej sztuk. Bardzo często zdarza się, że po krótkim czasie od wymiany jednej żarówki przepala się również ta znajdująca się w drugim reflektorze. Warto być przygotowanym na taką okoliczność, gdyż możemy w ten sposób uniknąć konieczności ponownego wyjścia na zakupy.

Najlepsze żarówki H7 Osram mają certyfikaty, które potwierdzają, że produkty te spełniają wszystkie standardowe, europejskie wymagania (m.in. ECE). Wybierając dobrej jakości model możemy mieć pewność, że nie spali się zbyt wcześnie i tym samym unikniemy niebezpiecznych sytuacji na drodze, jak też otrzymania wysokiego mandatu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ