contact

Najlepsze żarówki H7 Philips

Ostatnio aktualizowane: 17.06.24

 

 

Żarówki H7 Phillips – ranking

 

 

Philips X-Treme Vision

 

Żarówki halogenowe Philips X-Treme Vision są bardzo jasne. Zapewniają dobrą widoczność w odległości do 130 metrów. Produkt jest maksymalnie wydajny, emituje białe, mocne, lepiej widoczne światło.

Żarówki posiadają homologację ECE. Temperatura barwowa produktu wynosi około 3700 K. Napięcie zasilania to 12 V. Powyższe parametry pozwoliły na zdobycie przez ten model tytułu najbezpieczniejszego oświetlenia samochodowego dopuszczonego do ruchu drogowego.

Kupujący cenią model X-Treme Vision za wyjątkową jakość emitowanej wiązki światła. Ważny jest również oferowany przez markę Philips dłuższy czas eksploatacji w porównaniu do innych produktów tego typu. Dzięki dobrej widoczności na drodze podróżujemy znacznie bezpieczniej.

 

 

 

 

PhilipsWhite Vision Set

 

Żarówki Philips White Vision Set emitują intensywne białe światło zapewniające bardzo dobrą widoczność oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi, ponieważ ich nie oślepiają.

Dłuższy niż w standardowych żarówkach strumień światła gwarantuje blisko 60% lepszą widoczność. Wpływa to również na widoczność pojazdu na drodze. Temperatura barwowa wynosząca blisko 3700 kelwinów pozwala na lepszą widoczność oznakowania drogowego. Warto też wspomnieć o trwałości żarówek – okres ich eksploatacji wynosi do 450 godzin.

Kierowcy cenią model za trwałość oraz wysoką jakość. Strumień białego światła skutecznie rozprasza mrok, dzięki czemu prowadzący pojazd ma dużo więcej czasu na reakcję. Zwiększony komfort jazdy ma wpływ na jakość prowadzenia pojazdu, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo na drodze. Żarówki White Vision nadają reflektorom wygląd charakterystyczny dla luksusowych aut. Tę właściwość żarówek cenią sobie szczególnie kierowcy, dla których bardzo ważny jest styl pojazdu.

 

 

 

 

Philips Racing Vision

 

Philips Racing Vision to jedna z najmocniejszych żarówek halogenowych na rynku. Dzięki niej udaje się uzyskać widoczność zwiększoną o 150% w stosunku do tej oferowanej przez inne żarówki.

Produkt ma precyzyjną konstrukcję żarnika. Wypełnienie gazowe wynosi około 13 barów. Chromowana powłoka i szkło kwarcowe użyte do produkcji żarówki zapewniają wysoką jakość, która gwarantuje bezpieczeństwo na drodze i pozwala na zwiększoną kontrolę toru jazdy.

Rygorystyczne testy, jakie przechodzą produkty firmy Philips pozwalają na tworzenie coraz lepszych rozwiązań zapewniających większe bezpieczeństwo użytkownikom. Tak też jest w przypadku tych żarówek. Mają one homologację ECE. Ich moc wynosi 55 W, a do działania potrzebują napięcia 12 V.

W opinii osób prowadzących pojazdy warto kupować żarówki w zestawie, ponieważ stanowi to dla nich gwarancję jednakowego oświetlenia obu stron auta z takim samym natężeniem światła. Marka Philips pozwala na zakup gotowych zestawów, aby pozwolić kierowcom na posiadanie kompletu dobrej jakości żarówek. Te żarówki H7 Philips w dobrej cenie zapewniają bezpieczną jazdę, nawet po zmroku i na słabo oświetlonym terenie.

 

 

 

Jakie żarówki H7 Philips wybrać?

 

Dobrej jakości oświetlenie samochodowe to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Ostatnio szczególnie popularne stały się żarówki typu H7, które są uważane za mocne i trwałe. Istotne jest to, aby oświetlenie miało odpowiednie natężenie. Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie żarówki. Aby jak najlepiej zobrazować istotne parametry, posłużymy się modelami Philips. Jest to znana marka, która w oparciu o najnowsze technologie tworzy sprzęty codziennego użytku, w tym również oświetlenie do domu i samochodu.

Reflektory w naszych autach są dość intensywnie eksploatowane. Na ilość światła, które jest przez nie emitowane wpływa jakość żarówek. Modele H7 są atrakcyjne cenowo oraz efektywne. W 3 cm produkcie umieszczono żarnik o mocy 55 W. Dzięki temu zarówno droga, jak i pobocze są bardzo dobrze oświetlone. Najlepsze żarówki H7 Philips mają wiązkę światła wynoszącą blisko 1500 lumenów, więc świecą mocniej niż popularne modele H4. Moc oświetlenia jest szczególnie ważna jesienią w pochmurne dni oraz zimą, kiedy znacznie szybciej zapada zmrok.

Żarówki H7 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub żółtej – obie wersje dobrze sprawdzą się zarówno podczas dni, jak i nocy, poza tym nie oślepiają kierowców. W sklepach znajdziemy też żarówki barwione, ale są wybierane o wiele rzadziej. Wielu specjalistów twierdzi, że produkty barwione są niebezpieczne, gdyż mogą stwarzać zagrożenie na drodze. Nie tylko oślepiają innych kierowców, ale mogą również ich niepotrzebnie rozpraszać.

Co do ilości zakupionych żarówek, najlepiej kupić je w zestawie i zamontować jednakowe w obu reflektorach. Nie łączmy ze sobą żarówek H4 i H7, bo skutkuje to gorszym oświetlaniem jednej strony drogi. Dobrze jest zakupić opakowanie, w którym jest kilka żarówek – zawsze warto mieć przynajmniej dwie jednakowe w zapasie, aby w razie gdy któraś z nich się spali móc je szybko wymienić bez konieczności szukania miejsca, gdzie można je kupić.

Najlepsza żarówka H7 Phillips w 2024 roku jest wykonana z dobrych materiałów, które są odporne na działanie wysokich temperatur. Jest to konieczne, ponieważ emitowane przez żarówki H7 światło jest mocne, a to jest związane z produkcją większego ciepła, niż w przypadku zwykłych produktów. Modele H7 wykorzystywane jest szkło kwarcowe, odporne na działanie promieniowania UV. Materiały jest twardy i nie ulega wpływom drgań.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ