contact

Najlepsze żarówki h7 Bosch

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

 

Żarówki h7 Bosch – ranking

 

 

Bosch Gigalight +120 DUO

 

Bosch Gigalight +120 DUO to zestaw dwóch żarówek h7. W przypadku awarii jednej żarówki w naszym samochodzie warto od razu wymienić dwie. Mamy wtedy pewność, że żarówki są wykonane z tych samych materiałów oraz możemy się spodziewać, że przestaną działać w tym samym czasie.

Moc prezentowanego modelu wynosi 55 W, co jest wystarczające, aby dokładnie oświetlić całą drogę oraz pobocze. Żarówka jest wykonana ze szkła kwarcowego. Jest to materiał odporny na działanie wysokich temperatur, tak samo jak aluminiowy cokół produktu. Kierowcy uważają, że wiązka światła generowana przez model jest bardzo silna i dokładnie oświetla całą drogę.

 

 

 

 

Bosch Pure Light 12V

 

Bosch Pure Light 12V to pojedyncza żarówka h7. Specjalne wykonanie Pure Light zapewnia stałe oraz intensywne oświetlanie drogi i pobocza przez cały okres działania. Jest to żarówka o mocy 55 W. Cokół tego produktu jest bardzo mocny, a zamontowanie żarówki za jego pomocą jest bardzo łatwe.

Prezentowany model to żarówka h7 Bosch w dobrej cenie. Szkło kwarcowe, z którego produkt został wykonany, jest odporne na wysokie temperatury. Jest to szczególnie ważne w przypadku żarówek tego typu, ponieważ mogą nagrzewać się nawet do 70 st. C. Model uważany jest za dobrze wykończony produkt.

 

 

 

 

Bosch Xenon Silver

 

Chcielibyśmy zaprezentować Bosch Xenon Silver. Jest to para żarówek h7, która znana jest z łatwego montażu. Proces ten nie powinien nam zabrać więcej niż kilka minut. Kierowcy najczęściej wspominają o dobrym wykonaniu produktu. Aluminium oraz szkło kwarcowe to wytrzymałe materiały, które nie ulegają zmianom pod wpływem generowanego przez żarówki ciepła.

Moc znamionowa żarówki wynosi 55 W, co jest wystarczające, aby odpowiednio oświetlić drogę oraz pobocze. Widoczność jaką oferuje nam takie światło jest więc poprawna, co oznacza, że możemy w porę zareagować na przeszkodę znajdującą się na drodze. Kierowcy szczególnie cenią wysoką moc prezentowanej żarówki.

 

 

 

 

Jakie żarówki h7 Bosch wybrać?

 

Żarówki h7 są bardzo efektywne i dlatego kierowcy bardzo często się na nie decydują. Żarówki tego typu generują światło podczas jazdy samochodem. Umieszczane są one w reflektorach. Żarówki czasem się zużywają, a bez nich nie wyruszymy w trasę, więc warto mieć zapas w samochodzie. Mimo że wszystkie żarówki wyglądają podobnie, to pomiędzy modelami znajdziemy znaczące różnice. Przeczytasz o nich w przygotowanym przez nas poradniku.

Z pewnością zastanawiasz się, czemu opisujemy wyłącznie produkty Bosch. Wielu konsumentów miało okazję sprawdzić oraz przekonać się co do produktów tej firmy. Na temat tej marki pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy, więc zdecydowaliśmy się umieścić produkty Bosch w naszym artykule.

Kierowcy zgodnie przyznają, że najlepsze żarówki h7 Bosch mają dużą moc. Najczęściej przez kierowców wybierane są modele o mocy ok. 55 W. Takie żarówki skutecznie oświetlają drogę oraz pobocze, a nasza widoczność w nocy jest poprawiona. Tak duża moc może jednak sprawić, że produkt będzie działał krócej, niż jego słabszy odpowiednik.

Kiedy przepali Ci się żarówka, to jak najszybciej chcesz ją wymienić. W takim momencie najlepiej jednak wymienić żarówki w obu reflektorach, mimo że jedna wciąż działa. Warto tak zrobić, aby uniknąć ryzyka zamontowania dwóch różnych żarówek w reflektorach. Najlepiej więc kupić cały komplet. Kupując cały zestaw unikniesz ryzyka zamontowania żarówki h7, w przypadku kiedy działający model to np. h4.

Najlepsza żarówka h7 Bosch w 2024 roku jest wykonana ze szkła kwarcowego. Jest to mocny materiał, więc produkt z pewnością długo nam posłuży. Jasne światło wydzielane przez żarówki tego typu znacząco je ogrzewa i dlatego materiał, z jakiego są wykonane, powinien być odporny na działanie wysokich temperatur.

Ze względu na to, że żarówki h7 generują bardzo wysoką temperaturę, to ważne jest, aby producent wyposażył produkt w system chłodzenia. Obecność takiego systemu zapobiegnie przepaleniu się żarówki, co w rezultacie sprawi, że minie dużo czasu, zanim będziemy musieli ją ponownie wymienić.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ