contact

Ranking 3 najlepszych żarówek H7 z homologacją w 2024

Ostatnio aktualizowane: 17.06.24

 

Żarówka h7 z homologacją – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Żarówki Samochodowe Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox znalazły się na pierwszym miejscu w przygotowanym przez nas rankingu. Poznaliśmy wiele opinii na temat tego zestawu i jesteśmy przekonani o jego wysokiej jakości wykonania. Żarówki gwarantują nawet do 150% mocniejsze światło w porównaniu do minimalnych wymagań homologacyjnych. Żarnik jest tak zrobiony, że zapewnia lepsze światło. Widoczność tego, co dzieje się na drodze jest na tyle dobra, że nawet podczas jazdy po nieoświetlonej drodze kierowca może szybko zareagować, kiedy coś się stanie. Philips H7 12V X-TremeVision Pro150 +150%to żarówka H7 z homologacją sprzedawana w zestawie po 2 sztuki. Generuje ona jasne światło zapewniające dobrą widoczność.


3 najlepszych żarówek H7 z homologacją. Opinie w 2024 roku

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

W porównaniu do standardowych żarówek halogenowych model emituje do 110% więcej światła. To sprawia, że jazda samochodem po zmroku jest bezpieczniejsza. Dzięki solidnej obudowie skrętki żarówki są bardzo wytrzymałe.

Wady

Pudełko, w które zapakowano produkt, jest stosunkowo duże, dlatego może nie zmieścić się w schowku w kabinie (jeśli jest niewielki lub włożyliśmy do niego już sporo rzeczy).

Podsumowanie

Żarówki oświetlają drogę do 150 m przed samochodem, co pozwala na odpowiednio szybką reakcję. Światło ma białą barwę i nie oślepia kierowców jadących z naprzeciwka. To model ze specjalną powłoką z niebieskim pierścieniem.

Drugi wybór

Zalety

Jak podaje producent żarówka H7 z homologacją Philips zapewnia światło jaśniejsze nawet o 150% w porównaniu do innych żarówek, dzieje się tak, dzięki specjalnej konstrukcji żarnika i technologii szkła kwarcowego Diamond Precision.

Wady

Jak przekazują klienci, opakowanie produktu jest tak solidnie wykonane, że utrudnia wydobycie z niego żarówek. Nie ma możliwości otwarcia opakowania bez dodatkowych narzędzi takich jak nóż czy nożyczki.

Podsumowanie

Żarówki są sprzedawane w opakowaniu zawierającym dwie sztuki. Model ten ma podstawę P43t-38 i jest przeznaczony do użytkowania przy światłach drogowych oraz mijania. Mod żarówek to 55 W.

Rozważ też

Zalety

Model ten, to żarówki wyposażone w diody LED o mocy 24 000 lumenów o temperaturze barwowej wynoszącej 6000 K. Żarówki opatrzono homologacją E8, a specjalny kołnierz pozwala na regulację osiową diod.

Wady

Nieliczne opinie przekazują, że model ten powoduje nieznaczne szumy i zakłócenia radia oraz zdarza się w niektórych samochodach mruganie lamp przez kilka sekund po uruchomieniu świateł.

Podsumowanie

Tym co zasługuje na uwagę w żarówkach Xende jest ich chłodzenie wentylatorem zapewniające dłuższą żywotność oraz brak promieniowania UV oraz IR, co z kolei wpływa na lepszą eksploatację i niewypalanie kloszy reflektorów.

 

1. Żarówki Samochodowe Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox

 

Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox to żarówka samochodowa z homologacją sprzedawana w zestawie po 2 sztuki. Moc wejściowa wynosi 58 W, a znamionowa – 55 W. Napięcie nominalne jest równe 12 V. Wymiary produktu to: Długość – 59 mm i średnica 12 mm.

Żarówka zapewnia do 150% jaśniejsze światło, jeśli porównamy ją z minimalnymi wymaganiami homologacyjnymi. Jej zasięg wynosi do 150 m. Światło jest bielsze, ma przyjemną barwę. Lepsza widoczność jest zapewniona m.in. przed technologię ablacji laserowej. Kierowca lepiej widzi, co dzieje się na drodze i jest w stanie odpowiednio wcześnie zareagować.

Właściciele samochodów polecają żarówki Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox, bo ich zdaniem są solidnie zrobione i gwarantują długi czas użytkowania. Opakowanie jest wykonane z mocnego tworzywa, więc przed montażem można bezpiecznie przewozić żarówki w samochodzie.

Żarówka samochodowa Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox ma moc wejściową 58 W i znamionową 55 W. Jej długość wynosi 59 mm, a średnica 12 mm.

 

Zalety

Mocniejsze światło: W żarówce zastosowano innowacyjną technologię ablacji laserowej, dzięki czemu generowane światło jest nawet do 150% mocniejsze niż minimalne wymagania. Żarnik jest precyzyjnie zrobiony i również zapewnia lepsze światło.

Odpowiednia barwa światła: Osoby przeprowadzające test żarówek z homologacją wskazują, że Osram H7 Night Breaker Laser gwarantuje odpowiednią barwę światła. Jest ono bielsze nawet o 20% w porównaniu z innymi modelami.

Lepsza widoczność: Mając zainstalowane te żarówki można być pewnym, że będzie się widziało wszystko, co dzieje się na drodze. Lepsza widoczność jest gwarancją większego bezpieczeństwa.

Wysoka jakość wykonania: Produkt solidnie wykonano, więc można być pewnym, że na długo nam posłuży.

Dwie żarówki w opakowaniu: Z uwagi na to, że w zestawie znajdują się dwie żarówki, ich cena jest korzystniejsza.

 

Wady

Montaż: Niektórzy kierowcy twierdzą, że wymiana żarówek zajmuje więcej czasu, niż zakładali.

 

 

 

 

2. Żarówki Samochodowe Philips H7 12V X-TremeVision Pro150 +150%

 

Żarówka samochodowa H7 Philips X-tremeVision Pro150 to doskonały wybór dla kierowców, którzy cenią sobie dobrą cenę i wysoką jakość. Ta żarówka samochodowa H7 z homologacją Philips zapewnia jaśniejsze światło nawet o 150% w porównaniu do standardowych żarówek. Dzięki zaawansowanej konstrukcji żarnika i technologii szkła kwarcowego Diamond Precision możesz liczyć na lepsze oświetlenie drogi i większą precyzję widzenia nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Żarówka H7 ma homologację ECE i jest dostępna w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. Ma podstawę P43t-38 i jest przeznaczona do świateł drogowych oraz mijania. Jej napięcie to 12 V, a moc to 55 W. Dzięki technologii halogenowej te żarówki H7 z homologacją w dobrej cenie będą służyć przez długi czas.

Żarówki Samochodowe Philips H7 12V X-TremeVision Pro150 +150% to model zauważony przez klientów, jako ten który daje jasne światło.

 

Zalety

Jaśniejsze światło: Dzięki zastosowaniu tej żarówki możesz cieszyć się światłem jaśniejszym nawet o 150% w porównaniu do standardowych żarówek.

Lepsze widzenie w ciemności: Żarówka zapewnia wyraźne widzenie nawet w nocy i przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Precyzyjna konstrukcja żarnika: Zaawansowana budowa żarnika gwarantuje większą precyzję i luminancję, co przekłada się na lepsze oświetlenie drogi.

Technologia Diamond Precision: Nowa technologia szkła kwarcowego zapewnia większą jasność i widoczność.

Homologacja ECE: Żarówka posiada homologację ECE, co oznacza, że spełnia ona wymagania bezpieczeństwa i jakości stawiane przez Unię Europejską.

 

Wady

Opakowanie: Z jednej strony bardzo solidne opakowanie jest zaletą taką, że produkt dotrze do klienta nieuszkodzonym stanie. Jednak z drugiej strony zbyt solidne opakowanie, które utrudnia dostanie się do produktu przez klienta jest już postrzegany jako wada. W przypadku tych żarówek wielu klientów ma problem, aby wydobyć żarówki z opakowania.

 

 

 

 

3. Żarówki samochodowe Xende H7 35 W 207780

 

Żarówki samochodowe Xende H7 35 W 207780 to nowoczesne i wysokiej jakości oświetlenie samochodowe. Są one wyposażone w diody LED o mocy 24 000 lumenów i barwie światła o temperaturze 6000K, co zapewnia jaśniejsze i bardziej naturalne światło niż dają tradycyjne żarówki halogenowe. Żarówki te posiadają też homologację E8 i są w pełni wodoodporne, co zwiększa ich trwałość i niezawodność.

Ponadto, dzięki specjalnemu kołnierzowi, możliwa jest regulacja osiowa diod pozwalająca na prawidłowe ustawienie linii odcięcia światła. Ta dobra żarówka H7 z homologacją jest przeznaczona do stosowania jako światło mijania, drogowe i przeciwmgielne i jest kompatybilna z napięciem 12 V. Jak podają opinie o żarówkach H7 z homologacją, są one także wyposażone w diody LG Automotive, co gwarantuje ich wysoką jakość. Wszystko to sprawia, że są to doskonałe żarówki H7 z homologacją w dobrej cenie, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród kierowców.

Żarówki samochodowe Xende H7 35 W 207780 mogą pracować w samochodach o napięciu od 12V do 16V.

 

Zalety

Wysoka jasność: Zestaw LED osiąga maksymalną jasność wynoszącą 24 000 lumenów.

Chłodzenie wentylatorem: Żarówki są chłodzone wentylatorem, co zapewnia ich dłuższą żywotność.

Homologacja E8: Żarówki posiadają certyfikat homologacji E8, co oznacza, że spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa i emisji promieniowania elektromagnetycznego.

Brak emisji UV i IR: Produkt nie emituje szkodliwego promieniowania UV i IR, dlatego nie spowoduje wypalenia kloszy reflektorów.

Wodoodporność: Żarówki są całkowicie odporne na działanie wody, sprawia to, że są idealne do użytku w każdych warunkach pogodowych.

 

Wady

Zróżnicowane opinie: Klienci, którzy zakupili ten model żarówek generalnie mają dobre o nich opinie, aczkolwiek pojawiają się nieliczne zdania, że żarówki wpływają na zły odbiór radia (szumy), lub po uruchomieniu światła mrugają przez kilka sekund.

 

 

 

 

Jakie żarówki h7 z homologacją wybrać?

 

Często na drodze zderzamy się z sytuacją, w której zwykłe światła halogenowe do samochodu nie są w stanie pomóc nam dokładnie zobaczyć co się dzieje przed nami. Czy to jest zwierzątko uciekające przez jezdnię, czy człowiek bez żadnych odblasków przechodzący przez nią na skróty. Nie raz także zdarza się, że na drodze jest jakaś niezidentyfikowana przeszkoda, której nikt nie zdołał usunąć. Nie mówiąc już o niebezpiecznych sytuacjach, takich jak, kraksa, która zdarza się kilka metrów od naszego pojazdu.

Żarówki halogenowe przede wszystkim charakteryzuje oszczędność oraz wydajność światła LED. Są one oparte na technologii półprzewodnikowej, a ich okres eksploatacji jest dłuższy od zwykłych żarówek niemalże o 25 razy. W dodatku najlepsze żarówki h7 z homologacją potrafią mieć większy zasięg, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy, a tym samym czas reakcji kierowcy.

Warto zwrócić uwagę na to ile mocy [W] wykorzystują światła halogenowe. Jeśli ten parametr jest niski, to skorzysta na tym także nasz samochód. Dzieje się tak dlatego, że LED’owe żarówki w mniejszym stopniu obciążają alternator. Tym samym ograniczamy także spalanie paliwa przez pojazd. Najlepsza żarówka h7 z homologacją w 2024 roku powinna działać z mocą, która jest równa około 55 W. Drugim czynnikiem jest jasność światła żarówki. Powinna ona generować minimum 110 procent więcej światła w porównaniu do standardowych produktów. Niektóre z nich osiągają tą wartość nawet do 200 procent.

Przy zakupie należy też sprawdzić jakie światło wytwarza żarówka. Najlepsze dla naszych oczu jest takie, które zbliżone jest barwą do światła dziennego. Białe światło najlepiej się sprawdza nie tylko do pomieszczeń, ale też właśnie samochodów. Nie męczy ono oczu i jest dla nich najmniej szkodliwe. Obecnie na rynku są dostępne żarówki, które generują o 20 procent bielsze światło w porównaniu do zwykłych halogenów. Sprawia to, że droga jest lepiej oświetlona. A dzięki zwiększonemu zasięgowi widoczności, który oferują niektóre z modeli, będziemy wcześniej mogli zareagować na ewentualne niebezpieczeństwo podczas jazdy.

Niektóre żarówki mają także wmontowany filtr UV. Jest to świetna opcja, która zapobiega matowieniu odbłyśnika i szkła żarówki. Oświetlenie do samochodu powinno także posiadać wspominaną przez nas homologację. To ona pozwala na użytkowanie światła na drogach publicznych. Produkty posiadające homologację są oznaczone literką E na opakowaniu.

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Dariusz

October 10, 2022 at 5:49 pm

Może nie uwierzycie Państwo. Ale mam Skodę 1,2 tsi z 2012. Odpukać nigdy nie przypaliła mi się żadna żarówka. Mam fabryczne oświetlenie główne(H7) kierunkowskazy ,cofania itp Oprócz podświetlenia tab rejestracyjnej, bagażnika i wnętrza kabiny zmieniłem na LED ze względów estetycznych!

Odpowiadać
Świat motoryzacji

October 24, 2022 at 12:19 pm

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią jak i posiadania niezawodnego samochodu.

Pozdrawiamy,
Zespół ŚwiatMotoryzacji.com

Odpowiadać