contact

Opinie o Philips H7 12V 55W PX26D

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana żarówka H7 została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Do jej produkcji wykorzystano solidne szkło, które nie jest podatne na działanie wysokich temperatur. Dodatkowo nie niszczy się na skutek działania promieniowania słonecznego. Philips H7 Vision ma homologację ECE.

 

Najważniejsze wady:

Czytając pojedyncze opinie o Philips H7 12V 55W PX26D można dowiedzieć się, że trwałość żarówek nie jest najlepsza. Zdarza się, że już po kilku miesiącach konieczna jest ich wymiana, a to wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów.

 

Werdykt: 9.6/10

Zestaw mimo pewnych wad jest doceniany przez kierowców. Żarówki zdecydowanie poprawiają widoczność na drodze, więc ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji jest zmniejszone. Mają one moc równą 55 W, a ich temperatura barwowa to 4300 K. Jak podaje producent, zapewniają o 10 m dłuższą wiązkę światła niż standardowe modele dostępne do kupienia w wielu sklepach.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo jazdy

Każdemu kierowcy, który przygotowuje swój samochód do jazdy zależy na zapewnieniu sobie i pasażerom możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dobre oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia, dlatego należy je wybierać z rozwagą. Prezentowany przez nas model generuje mocną wiązkę światła, która dobrze oświetla obszar przed maską. Kierowca już z daleka widzi, czy na drodze nie znajduje się jakiś obiekt, który trzeba wyminąć, nawet jeśli na danym odcinku jezdni nie ma dobrego oświetlenia. Test Philips H7 12V 55W PX26D pokazał, że żarówki dobrze spełniają swoje zadanie.

Popularny i doceniany producent 

Często czynnikiem, który zachęca do zakupienia danego produktu, jest to, że jest on produkcji znanego producenta. Chyba każdy zna markę Philips, bo działa ona na rynku już od wielu lat. Tym samym wyróżnia ją doświadczenie. Opisywane przez nas żarówki H7, a także inne modele tego producenta są chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie. To pozwala sądzić, że spełniają one ich oczekiwania, a w związku z tym warto zastanowić się nad ich zakupem. 

 

Jakość wykonania

Należy zwrócić uwagę na jakość wykonania zestawu. Żarówki zostały zrobione z wytrzymałego szkła kwarcowego, które wykazuje dużą odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Oświetlenie samochodowe działa sprawnie niezależnie od pogody. Co więcej, wspomniany materiał wykonania nie jest podatny na negatywny wpływ promieniowania UV i wilgoć. Dodatkowo cena Philips H7 12V 55W PX26D nie jest wysoka. W rezultacie nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby zapewnić sobie dobre oświetlenie samochodowe i zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze. Żarówki mają homologację ECE, więc spełniają określone normy prawne.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ