contact

Opinie o Osram Night Breaker Laser H7

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Żarówki H7 powinny odznaczać się wytrzymałością i taki właśnie jest model Osram H7 Night Breaker Laser 64210NBL. W porównaniu ze standardowym produktem ta żarówka generuje nawet do 130% więcej światła, a ponadto jej zasięg jest dłuższy nawet o 40 m. Stanowi to gwarancję bezpiecznej jazdy. 

 

Najważniejsze wady:

Trzeba wiedzieć, że w zestawie znajduje się tylko jedna żarówka. Część osób uważa, że lepszym rozwiązaniem byłoby sprzedawanie dwóch sztuk w komplecie. Wtedy byłaby możliwość wymiany od razu dwóch źródeł światła, a nawet jeśli nie jest to konieczne, zostaje jedna zapasowa żarówka.

 

Werdykt: 9.7/10

Jak wskazują opinie, Osram Night Breaker Laser H7 to dobra żarówka samochodowa. Jej temperatura barwowa to 3600 K, a strumień świetlny wynosi 1500 lm. Trwałość produktu jest określana na 250 h. Moc modelu wynosi 55 W. Żarówka ma trzonek PX26d.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia ablacji

Prezentowany produkt wykorzystuje technologię ablacji, która pozwala zwiększyć ilość światła w konkretnych miejscach na drodze. Polega ona na tym, że z użyciem lasera usuwany jest niebieski filtr z pewnej części bańki (na wysokości skrętki), co sprawia, że żarówka generuje więcej światła. To przekłada się na większe bezpieczeństwo na drodze. Ten model gwarantuje lepszą widoczność niż inne dostępne na rynku, czego dowodem jest test Osram Night Breaker Laser H7 i jego pozytywne wyniki. 

Wysoka jakość wykonania

Aspektem, na który każdy niewątpliwie zwraca uwagę, niezależnie od tego, co kupuje jest trwałość danego produktu. Tak samo jest w przypadku tej żarówki H7. Jest ona zrobiona z dobrych gatunkowo materiałów, więc istnieje małe ryzyko, że dojdzie do jej przypadkowego uszkodzenia. Wysoką odporność na awarie zapewnia trwała konstrukcja żarnika. Dokładne wymiary modelu to: długość – 59 mm i średnica – 12 mm. Masa produktu wynosi 12,5 g. Warto dodać też, że w procesie produkcji zostało wykorzystane włókno wolframowe, a do napełnienia użyto 100% ksenonu, co zagwarantowało dodatkowy strumień światła. 

 

Lepsze widzenie

Właściciela aut przyznają, że cena Osram Night Breaker Laser H7 nie jest wygórowana, tym bardziej, że trwałość produktu określono na 250 h (nie ma konieczności jego częstej wymiany). To zdecydowanie zachęca do jego zakupu. Kolejnym, równie ważnym aspektem jest moc światła. Żarówka generuje tak duży strumień świetlny, że mamy zagwarantowaną najlepszą widoczność na drodze, co przekłada się na bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu. Do głównych zalet produktu zalicza się to, że zapewnia on nawet do 130% więcej światła niż inne modele, do tego 40 m dłuższą wiązkę, a światło jest nawet o 20% bielsze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ