Ostatnio aktualizowane: 17.09.21

 

Najważniejsze zalety:

Dla sporej grupy kierowców zachętą do zakupu wycieraczek samochodowych Bosch Aerotwin A187S będzie to, że są one dostosowane do aut różnych marek, więc wyróżnia je uniwersalność. Producent zwraca uwagę na zastosowanie zewnętrznej szyny stabilizującej Evodium, co pozwoliło na idealne dopasowanie pracy prezentowanego modelu do krzywizny szyby samochodowej.

 

Najważniejsze wady:

Choć większość osób przyznaje, że wycieraczki działają płynnie i skutecznie usuwają wodę, część kierowców zaznacza, że już po ok. 3 miesiącach od zakupu zaczynają one zostawiać smugi. Takie opinie o Bosch Aerotwin A187S nie pojawiają się jednak zbyt często.

 

Werdykt: 9.8/10

Czytając niektóre recenzje można dowiedzieć się, że prezentowany model jest uznawany przez kupujących za najlepsze wycieraczki samochodowe dostępne obecnie na rynku. Spora ilość zadowolonych z zakupu kierowców świadczy o wysokiej jakości wykonania produktu. Długość wycieraczek wynosi 60 cm i 45 cm. Są one wyposażone w spojler.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Prosty montaż i cicha praca

Jak potwierdzają osoby przeprowadzające test Bosch Aerotwin A187S, montaż produktu nie jest skomplikowany i powinna bez problemu poradzić sobie z nim także osoba bez żadnego doświadczenia w tym zakresie. Model ma zamontowane fabrycznie oryginalne mocowania, dlatego jego instalacja nie zajmuje dużo czasu. Co ważne, akcesorium jest mocno przytwierdzone do pojazdu i nie ma ryzyka, że w czasie jazdy się poluzuje. Sporym atutem tych wycieraczek samochodowych jest też cicha praca. Powierzchnia natarcia jest mniejsza, co pozwoliło skutecznie zredukować szum powstający w trakcie pracy wycieraczek. Dodatkowo na powierzchni akcesorium w okresie zimowym nie zbiera się lód, a to wszystko dzięki odpowiednio dobranej szynie stabilizującej.

Wytrzymałość

Dlaczego warto zdecydować się na zakup Bosch Aerotwin A187S? Cena produktu nie jest wysoka, a to jeden z czynników zachęcających do inwestycji. Ponadto wyróżnia się on wytrzymałością, a potwierdzeniem tego są pozytywne opinie na jego temat. Producent zapewnia, że wycieraczki równomiernie się ścierają, a wszystko ze względu na równy docisk. Ponadto produkt wykazuje odporność na uporczywy brud, a także znajdujące się na szybie owady.

 

Skuteczne usuwanie wody z powierzchni szyby

Wycieraczki samochodowe mają szynę stabilizującą Evodium, a dzięki temu lepiej oczyszczają powierzchnię szyby. Pióra zostały zrobione z dwóch rodzajów gum: miękkiej i twardej, co również wpływa na efektywność pracy. Warstwa, która styka się z szybą, jest pokryta antypoślizgową powłoką, więc tarcie jest zminimalizowane. 

 

Design

Nie ulega wątpliwości, że to nie design, ale skuteczność działania wycieraczek ma kluczowe znaczenie. Niemniej jednak ich wygląd również zwraca uwagę kierowców, w szczególności osób, którym zależy na estetyce. Prezentowany produkt ma klasyczny, czarny kolor pasujący do samochodów z różnym lakierem. Ponadto wycieraczki mają prosty kształt. Są one przeznaczone do takich marek samochodów, jak np.: Hyundai i30 CW Kombi, Skoda Superb, Peugeot 308 II [T9] czy Volkswagen Touran.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ