Opinie o Ravanson CS-24S

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Lodówka samochodowa jest zasilana z gniazda zapalniczki znajdującej się w aucie, więc idealnie sprawdza się nawet podczas długich wycieczek. Model jest wyposażony w solidny, odpowiednio duży uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów, więc nie ma ryzyka, że już niedługo po zakupie nie będzie się zbyt dobrze prezentował.

 

Najważniejsze wady:

Osoby, które kupiły i przeprowadziły test Ravanson CS-24S wskazują, że lodówka generuje stosunkowo duży hałas w trakcie pracy. W związku z tym może ona nieznacznie przeszkadzać osobom podróżującym samochodem.

 

Werdykt: 9.6/10

W Internecie można bez trudu znaleźć recenzje Ravanson CS-24S. Opinie na temat chłodziarki są w większości pozytywne, a to pozwala sądzić, że spełnia ona oczekiwania użytkowników i tym samym warto w nią zainwestować. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompaktowe wymiary

Ta lodówka turystyczna do samochodu zasługuje na dobrą ocenę m.in. dlatego, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca. W związku z tym wygodnie się ją przewozi i nie trzeba się martwić, że będzie problem z jej umieszczeniem w bagażniku. Dokładne wymiary produktu to: wysokość – 44 cm, szerokość – 40,5 cm i głębokość – 30 cm. Pojemność wynosi 24 l, więc w środku mieści się całkiem sporo jedzenia. Waga produktu jest równa 5,5 kg. 

Zasilanie

Warto podkreślić, że prezentowana lodówka samochodowa jest zasilania z gniazda zapalniczki. Oznacza to, że można z niej korzystać także podczas dłuższych podróży, kiedy za oknem panuje wysoka temperatura. Znajdujące się w środku produkty spożywcze na długo zachowują świeżość i odpowiednią temperaturę. W efekcie możemy przygotować zdrowe przekąski na drogę i tym samym ograniczyć nie tylko koszty podróży, ale też zadbać o wartościowe posiłki. Długość przewodu zasilającego wynosi 2,5 m, co daje gwarancję komfortu użytkowania. 

 

Efektywność działania

Użytkownikom podoba się to, że lodówka samochodowa działa efektywnie. Ma ona uniwersalne przeznaczenie, a wszystko za sprawą funkcji chłodzenia i grzania. W pierwszym trybie moc sprzętu wynosi 50 W, a w drugim jest równa 42 W. Chłodzenie jest możliwe do 13 st. C względem temperatury na zewnątrz, co jest zadowalającym wynikiem. W pokrywie znajduje się podwójny wentylator zapewniający skuteczność działania.

 

Jakość wykonania

Mimo że cena Ravanson CS-24S nie jest wysoka, jakość wykonania produktu jest bardzo dobra. Zasługuje to na wyróżnienie, bo nierzadko się zdarza, że tanie urządzenia są podatne na uszkodzenia i szybko się psują. Wykorzystane w procesie produkcji tworzywo sztuczne wykazuje odporność na pęknięcia. Materiał nie jest też podatny na zarysowania i zniekształcenia. Lodówka nawet po wielu podróżach wygląda niemal, jak nowa. Ciemnoszara obudowa ładnie kontrastuje z jasnymi elementami. Co więcej, produkt łatwo utrzymać w czystości, a wszystko dlatego, że ma on gładką powierzchnię.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ