Opinie o President Teddy

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety: 

CB radio jest adresowane do odbiorców, którzy cenią sobie dobry stosunek ceny i jakości. Jest to najlepsze CB radio, które można kupić za tak niewielkie pieniądze, radio które radzi sobie z połączeniami na odległość nawet 12 km. Do tego obsługa i instalacja radia jest niezwykle prosta.

 

Najważniejsze wady: 

Jak każde urządzenie i President Teddy ASC nie dla wszystkich posiada jedynie zalety. Użytkownikom brak w urządzeniu funkcji RF-Gain. Jej brak sprawia, że nie wszyscy klienci są zadowoleni z połączeń w dużym mieście ponieważ użytkownik nie ma możliwości redukcji szumów przez ograniczenie zasięgu.

 

Werdykt: 9.6/10 

CB radio jest doskonałą propozycją dla początkujących użytkowników radiotelefonów oraz osób, które chcą kupić dobry sprzęt za niewielkie pieniądze. W przyzwoitej cenie klient otrzymuje niezawodne urządzenie o zaawansowanej technologii i intuicyjnej funkcjonalności. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Znana marka – gwarantowana jakość

Marka PRESIDENT to światowy lider produkujący urządzenia komunikacji radiowej CB. Firma ta wciąż wprowadza innowacje, ulepsza swoje produkty wprowadzając unikalne funkcje. Pracuje nad uproszczeniem obsługi, a także dba o atrakcyjny design produktów. Marka jest dobrze znana użytkownikom radiotelefonów i maja oni zaufanie do producenta, który od 40 lat działa na rynku.

Opisywany model President Teddy ASC to reprezentant doskonałej jakości i zoptymalizowanej ceny. Produkt jest adresowany do osób, które dopiero poznają tajniki radiotelefonii lub poszukują najlepszego na rynku taniego CB radia. Bowiem cena President Teddy ASC, biorąc pod uwagę jakość wykonania i funkcje urządzenia, jest stosunkowo niska. 

Współpraca z różnymi antenami

Wielu użytkowników CB radia President Teddy ASC twierdzi, że sprzęt ten najlepiej funkcjonuje z długimi antenami, takimi o wymiarach od 145 do 165 cm. Antena taka zapewnia czystą transmisję i duży zasięg. Dodatkowo, gdy posiadacz President Teddy ASC starannie zestroi antenę z urządzeniem, uzyska dobrą selektywność i brak trzasków w eterze.

Jednak test President Teddy ASC wykonany przez miłośników krótszych anten dowodzi, że model współpracuje również z krótszymi antenami z równie dobrą jakością połączenia. Kluczem zatem do dobrej jakości połączenia jest staranne zestrojenie anteny i CB radia. 

 

Funkcje

Dla każdego użytkownika CB radia istotne są funkcje urządzenia jakie zakupi. Zaletą President Teddy ASC jest wyposażenie go w automatyczną funkcję squelch ASC, która usuwa większość szumów podczas połączenia.

Opinie o President Teddy ASC przedstawiają jako zaletę obsługiwaną modulację AM i FM, która pozwala na wykorzystanie CB radia również w innych krajach. Użytkownicy również są zadowoleniu z jakości głośnika, a także szybkiego wybierania najbardziej powszechnego kanału drogowego nr 19 i ratunkowego nr 9.

 

Wymiary i montaż

Niewielkie wymiary CB radia, wynoszące: wysokość – 45 mm, szerokość – 170 mm, głębokość – 125 mm, oraz waga 600 g sprawiają, że każdy użytkownik łatwo znajdzie odpowiednie miejsce montażu w swoim aucie. Miejsce, które z jednej strony będzie dyskretne i osłonięte przed oczami złodziei, a z drugie strony będzie wygodne do sięgnięcia po nadajnik i dokonania ustawień.

Załączona przez producenta instrukcja pozwala na samodzielny montaż radyjka nawet nie bardzo wprawionemu użytkownikowi. Szczegółowo w niej zobrazowano sposób podłączenia poszczególnych elementów. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ