Ostatnio aktualizowane: 26.10.21

 

Najważniejsze zalety:

Karcher WD4 Premium 1.348-151.0 to bardzo dobry odkurzacz samochodowy, który można wykorzystać do czyszczenia na sucho i na mokro. Sprzęt nadaje się nie tylko do czyszczenia auta, ale też garażu, piwnicy czy tarasu. Zasięg pracy urządzenia wynosi 7,5 m, więc wygodnie się z niego korzysta. U podstawy znajdują się obrotowe kółka ułatwiające przenoszenie. 

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie ma wbudowany filtr, który poprawia efektywność działania. Niemniej jednak po pewnym czasie użytkowania można zaobserwować, że filtr zdecydowanie szybciej się zapycha niż na początku. 

 

Werdykt: 9.6/10

Co przekonuje do zakupu tego sprzęt? Bez wątpienia wystawiane przez użytkowników pozytywne opinie o Karcher WD4 Premium mają wpływ na popularność tego odkurzacza. Pochlebne recenzje stanowią dowód na to, że działa on efektywnie i jest łatwy w obsłudze. Jakość wykonania sprzętu jest bardzo dobra.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry

Podstawowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę podczas zakupu odkurzacza, wbrew pozorom nie jest cena odkurzacza Karcher WD4 Premium. Przede wszystkim warto dokładnie sprawdzić, jakie parametry ma urządzenie i na tej podstawie podjąć decyzję, czy jest ono dla nas odpowiednie. Moc ssąca odkurzacza wynosi 220 W. Pojemność zbiornika na odpady jest równa 20 l, więc nie trzeba co chwilę przerywać pracy i go opróżniać. Zbiornik zrobiono ze stali nierdzewnej, czyli jednego z najtrwalszych materiałów. Sprzęt waży 7,5 kg, ma kółka u podstawy i wygodny, duży uchwyt na obudowie. Dokładne wymiary urządzenia to: długość – 38,4 cm, szerokość – 36,5 c i wysokość – 52,6 cm. 

Standardowe wyposażenie

Urządzenie jest dostępne z wieloma praktycznymi akcesoriami. W zestawie znajduje się wąż ssący o długości równej 2,2 m i szerokości 35 mm. Kupujący otrzymuje dwie rury ssące, uniwersalną ssawkę i końcówkę szczelinową. Jednym z elementów zestawu jest także płaski filtr falisty z kasetą pozwalającą na jego sprawne wyciąganie. Wąż i inne akcesoria można przechowywać na obudowie, co jest praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym zachowanie porządku. 

 

Uniwersalne przeznaczenie

Karcher WD4 Premium 1.348-151.0 to odkurzacz o szerokich możliwościach zastosowania. Można go używać do sprzątania samochodu, warsztatu, garażu, piwnicy czy nawet podjazdu. Przy jego pomocy można też usunąć niewielką ilość wody, która znajduje się np. na podłodze. Co istotne, ten sprzęt nadaje się do czyszczenia na sucho i na mokro, więc przy jego użyciu można pozbyć się uporczywych zabrudzeń. Osoby przeprowadzające test odkurzacza Karcher WD4 Premium przyznają, że działa efektywnie. Czyszcząc fotel na mokro, można wyczyścić np. plamy po herbacie.

 

Komfort użytkowania

Atutem tego sprzętu jest to, że gwarantuje on wysoki komfort użytkowania. Przede wszystkim chcąc rozpocząć czyszczenie na mokro, nie trzeba zmieniać filtra. Ponadto filtr można łatwo wyjąć celem jego wyczyszczenia, bez konieczności dotykania brudnej powierzchni. Pozycja parking pozwala na bezpieczne przechowywanie sprzętu. Bezpośrednio do węża ssącego można łatwo podłączyć różne ssawki i swobodnie je wymieniać.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ