Opinie o Eldom TL100N

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Elektryczna lodówka samochodowa jest zrobiona z dobrej jakości materiałów, więc na długo zachowuje sprawność i ładny wygląd. Co istotne, urządzenie można podłączyć do zwykłej sieci elektrycznej albo gniazda zapalniczki samochodowej. W lodówce samochodowej dostępny jest tryb ECO (mniejsze zużycie energii). Sprzęt ma nie tylko funkcję chłodzenia, ale też grzania. 

 

Najważniejsze wady:

Trzeba liczyć się z tym, że jeśli ustawimy maksymalny tryb pracy urządzenia, będzie ono głośne. Może być to irytujące dla osób znajdujących się w pobliżu, które bardzo nie lubią i nie są przyzwyczajone do hałasu. 

 

Werdykt: 9.4/10

Opublikowane w Internecie opinie o Eldom TL100N są pozytywne, a użytkownicy wskazują, że korzystanie ze sprzętu jest łatwe, a jego praca efektywna. Lodówka samochodowa ma pojemność równą 25 l, więc mieści się w niej całkiem sporo produktów spożywczych. Model ma szary kolor i wygodną rączkę do przenoszenia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcjonalność

Powodem, dla którego konsumenci decydują się na zakup jest nie tylko przystępna cena Eldom TL100N. Dla wielu osób najważniejsza jest funkcjonalność sprzętu. Istotne jest to, że z lodówki można korzystać nie tylko w celu chłodzenia żywności, ale też utrzymania wyższej temperatury w środku zbiornika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu półprzewodnika, czyli ogniwa Peltiera (bez korzystania z kriogeniki i sprężarki). Funkcję grzania można ustawić maksymalnie na 50 st. C., a chłodzenia do 15 st. C. poniżej temperatury na zewnątrz.

Zasilanie

Osoby szukające dobrej jakości sprzętu zwracają też uwagę na sposób zasilania. Model Eldom TL100N można podłączyć do zwykłej sieci elektrycznej, ma on wbudowany, specjalnie przeznaczony do tego zasilacz. Dodatkowo lodówka nadaje się także do podłączenia do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. W związku z tym dobrze sprawdza się podczas długiej podróży. Potwierdza to wykonany przez użytkowników test Eldom TL100N.

 

Wygoda użytkowania

Na zadowolenie z użytkowania elektrycznej lodówki samochodowej wpływ ma kilka czynników. Jednym z nich jest łatwość przenoszenia sprzętu. Prezentowany model ma na obudowie solidny, odpowiednio duży i dobrze wyprofilowany uchwyt. Nie bez znaczenia jest też to, że znajdujący się w zestawie przewód zasilający liczy 2 m długości (większa swoboda użytkowania). Na obudowie znajduje się praktyczny schowek na przewody. Pojemność lodówki wynosi 25 l, więc można do niej schować sporo produktów spożywczych i tym samym dobrze przygotować się do podróży. Istnieje możliwość zablokowania pokrywy, co daje pewność, że w trakcie przenoszenia nic nie wypadnie z lodówki. Ustawianie sprzętu jest łatwe m.in. dzięki lampkom kontrolnym.

 

Design

Nie ulega wątpliwości, że głównym czynnikiem zachęcającym do zakupu lodówki turystycznej są dobre parametry. Każdemu zależy na tym, aby jego sprzęt efektywnie działał. Niemniej jednak poza specyfikacją techniczną, ważny jest też design lodówki. Eldom TLN100N to produkt utrzymany w prostej stylistyce. Lodówka samochodowa ma szary kolor, a każdy ze znajdujących się na obudowie elementów pasuje do pozostałych. Materiał wykonania jest dobrej jakości, więc na jego powierzchni nie pojawią się zarysowania ani przebarwienia. Utrzymanie produktu w czystości jest proste i nie zajmuje dużo czasu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ