Opinie o Camry CR 8061

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana lodówka do auta może być zasilana na dwa sposoby: poprzez standardową sieć elektryczną, jak i gniazdo zapalniczki samochodowej. Z tego też powodu model jest szczególnie polecany na długie wycieczki i zdobywa dobre opinie miłośników podróżowania. Lodówka ma skuteczną, odpowiednio wykonaną izolację termiczną, więc znajdujące się w środku zbiornika produkty spożywcze dłużej zachowują pożądaną temperaturę.

 

Najważniejsze wady:

Część osób przyznaje, że produkt jest stosunkowo ciężki. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to, że do lodówki pakujemy produkty spożywcze, a często także butelki z napojami. W związku z tym jej ciężar może znacznie wzrosnąć.

 

Werdykt: 9.4/10

Zdaniem sporej liczby użytkowników Camry CR 8061 to bardzo dobra lodówka samochodowa, której zakup warto przemyśleć. Na obudowie modelu znajduje się rączka ułatwiająca przenoszenie. Można ją łatwo schować w pokrywie lodówki, więc nie ma obaw o to, że sprzęt będzie zajmował zbyt dużo miejsca i trudno będzie go zmieścić w bagażniku. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wielkość

Camry CR 8061 to lodówka samochodowa przeznaczona dla osób, którym zależy na przewożeniu sporej ilości produktów spożywczych. Zbiornik ma pojemność 45 l, można w nim stabilnie postawić kilka 1,5 l butelek z wodą mineralną albo innym napojem (w pozycji pionowej). Dokładne wymiary modelu to: głębokość – 39,1 cm, szerokość – 56 cm i wysokość – 41,6 cm. Waga produktu wynosi 9,4 kg. Osoby wystawiające opinie o Camry CR 8061, doceniają to, że komora chłodząca jest pojemna i tak wykonana, aby można było bezpiecznie ułożyć w niej różnego rodzaju produkty spożywcze. 

Sposoby zasilania

Szukając lodówki samochodowej warto zwracać uwagę na jej uniwersalność w kontekście sposobu zasilania. Opisywany przez nas model jest pod tym względem pozytywnie oceniany, bo można go podłączyć zarówno do sieci elektrycznej 230 V, jak i gniazda zapalniczki samochodowej. W pierwszym przypadku urządzenie uzyskuje moc chłodzenia 58 W, a w drugim 48 W.

 

Wygoda przenoszenia

Mimo że lodówka turystyczna nie należy do najlżejszych, przeprowadzony test Camry CR 8061 wykazał, że jej przenoszenie nie jest zbyt męczące. Wpływ na to mają zastosowane przez producenta rozwiązania m.in. wygodna, dobrze wyprofilowana rączka znajdująca się na obudowie. Można w razie potrzeby schować ją w pokrywie lodówki, więc nie zajmuje zbędnego miejsca. 

 

Jakość wykonania

Niektórym osobom może się wydawać, że cena Camry CR 8061 jest wygórowana, jednak pod uwagę trzeba wziąć solidność wykonania produktu, a także jego pojemność. Ta lodówka samochodowa spełnia oczekiwania większości użytkowników, a wszystko dlatego, że jest duża i mieści się w niej sporo jedzenia, a także picie. Ponadto jakość wykonania modelu jest bardzo dobra. Zastosowany w procesie produkcji materiał nie jest podatny na zniekształcenia i zarysowania. Atutem jest też dobra izolacja, która sprawia, że znajdujące się w środku produkty spożywcze mają zapewnioną odpowiednią temperaturę. Należy zwrócić też uwagę na estetykę wykonania lodówki. Ma ona szary kolor i jasne elementy, które ładnie z nim współgrają.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ