Opinie o Bosch BHN14090

Ostatnio aktualizowane: 02.12.22

 

Najważniejsze zalety:

Odkurzacz samochodowy jest lekki i poręczny, więc wygodnie się z niego korzysta. Sprzęt waży niewiele ponad 1 kg, a dodatkowo zajmuje mało miejsca. Model ma dobrze wyprofilowaną rączkę gwarantującą pewny chwyt. Odkurzacz można wykorzystać nie tylko do sprzątania samochodu, ale też usuwania okruchów z blatów kuchennych czy odkurzania kanap i foteli. 

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy zwracają uwagę na to, że sprzęt działa tylko przez kilkanaście minut od momentu pełnego naładowania. W tym czasie trudno dokładnie posprzątać samochód, szczególnie jeśli nie odkurzaliśmy go już od dawna. Ładowanie urządzenie trwa długo (zajmuje kilkanaście godzin).

 

Werdykt: 9.7/10

Pozytywne opinie o Bosch BHN14090 zachęcają do tego, aby zainwestować w to urządzenie. Choć ma ono pewne wady, w ogólnej ocenie jest uważane za solidnie wykonane i efektywne. Odkurzacz przydaje się do sprzątania samochodu i domu. Dzięki wskaźnikowi naładowania wiadomo, kiedy sprzęt można odłączyć od źródła zasilania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efektywność działania

Urządzenie wykorzystuje system High Airflow, który gwarantuje dobrą efektywność odkurzania. Przepływ powietrza w sprzęcie jest wysoki, więc kurz jest skutecznie odseparowywany od reszty. Dodatkowo odkurzacz został wyposażony w filtr, który zrobiono z dobrego gatunkowo materiału. Istnieje możliwość mycia go pod bieżącą wodą. Jak wykazał test Bosch BHN14090, utrzymanie go w czystości nie jest to trudne. 

Ssawka szczelinowa

Model jest dostępny w zestawie ze ssawką szczelinową, która nadaje się do usuwania kurzu i innych zabrudzeń znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. Oznacza to, że bez zbędnego wysiłku pozbędziemy się nieczystości z fotelu samochodowego, mebli domowych czy nawet szuflad, w których przechowujemy przyprawy, mąkę i inne sypkie produkty spożywcze.

 

Komfort użytkowania

Kupujących do zakupu produktu zachęca przystępna cena Bosch BHN14090. Duże znaczenie mają też dobre recenzje, z których wynika, że urządzenie działa efektywnie i w związku z tym nie trzeba kilka razy odkurzać tego samego miejsca, aby stało się ono idealnie czyste. Sprzęt waży tylko 1,2 kg, więc korzystanie z niego nie jest męczące. Dodatkowo odkurzacz ma dobrze wyprofilowaną rączkę, która zapewnia odpowiedni komfort użytkowania i precyzję pracy. Sporo osób docenia również to, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i ma zasilanie akumulatorowe. W rezultacie można z niego korzystać w każdym miejscu.

 

Wyposażenie dodatkowe

W komplecie znajduje się odpowiednio wyprofilowana ssawka szczelinowa. Zestaw zawiera też akumulator wraz z ładowarką. Kupujący otrzymuje również kartę gwarancyjną i instrukcję w języku polskim, z której można dowiedzieć się dokładnie, jak obsługiwać sprzęt, dbać o niego i zachować bezpieczeństwo pracy. 

 

Prosty design

Choć w przypadku odkurzaczy samochodowych wygląd ma drugorzędne znaczenie, część kupujących zwraca na niego uwagę. Popularnością cieszą się szczególnie urządzenia zachowane w prostej stylistyce i taki właśnie jest opisywany przez nas model. Ma on czarną obudowę z szarymi elementami. Jest ona wykonana z dobrego gatunkowo materiału, który nie nagrzewa się w trakcie pracy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ