Opinie o Blow PS-1

Ostatnio aktualizowane: 02.12.22

 

Najważniejsze zalety:

Za sprawą czujników parkowanie samochodu staje się znacznie łatwiejsze. Informacje na temat odległości od przeszkody są widoczne na niewielkim, ale czytelnym wyświetlaczu LCD (są one przedstawione w sposób numeryczny). Opinie o Blow PS-1 dowodzą, że sprzęt działa niezawodnie przez cały rok, gdyż jego temperatura pracy obejmuje zakres od -30 st. C do +70 st. C.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim kierowcom odpowiada wygląd czujników. Mają one białą, błyszczącą obudowę. W razie potrzeby można ją samodzielnie polakierować na wybrany przez siebie odcień.

 

Werdykt: 9.5/10

Sprzęt montuje się w zderzaku auta, co nie jest bardzo trudne (wystarczy nawiercić cztery otwory). Włącza się on automatycznie w momencie, gdy wrzucimy bieg wsteczny. Cena Blow PS-1 jest niska, gdyż wynosi niecałe 50 zł, dlatego jest to dobra propozycja dla kierowców, którzy nie dysponują dużym budżetem.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne parkowanie tyłem

Wiele osób przyznaje, że parkowanie tyłem stało się znacznie łatwiejsze, gdy zamontowali oferowane przez markę Blow czujniki parkowania. Opinie, jakie można znaleźć na ich temat, są w większości pochlebne. Po wrzuceniu biegu wstecznego słyszymy krótki sygnał dźwiękowy świadczący o tym, że system działa i możemy bezpiecznie zaparkować swoje auto. Pomiar odległości od znajdujących się w pobliżu przeszkód jest podzielony na 4 strefy: 150 – 200 cm, 90 – 150 cm, 60 – 90 cm oraz 0 – 60 cm. To, jak blisko znajduje się ściana, brama czy inny obiekt, rozpoznamy nie tylko za sprawą informacji na wyświetlaczu, ale i rosnącego, wraz ze zbliżaniem się do przeszkody, poziomu głośności sygnału dźwiękowego. Po montażu czujników ryzyko, że przypadkowo uderzymy w przeszkodę i doprowadzimy do uszkodzenia tylnego zderzaka czy klapy, jest zmniejszone do minimum.

Nieskomplikowany montaż

Kierowcy podkreślają, że montaż sprzętu nie jest skomplikowany. Najważniejsze jest to, aby wykonać w zderzaku cztery otwory o średnicy 22 mm, co znacząco ułatwia dołączone do zestawu wiertło. Wyświetlacz LCD możemy zamocować w miejscu, które najbardziej nam odpowiada: na kokpicie, tylnej półce lub lusterku, wszystko zależy od naszych preferencji. Istotne jest to, że czujniki po zamontowaniu nie odstają od zderzaka, niezależnie od modelu auta. Wynika to z zastosowania przetworników umieszczonych pod kątem 18 stopni. Centralę, do której podłącza się sensory, należy umieścić w bagażniku i połączyć ją z oprawką żarówki cofania. Nie musimy mieć szerokiej wiedzy z zakresu mechaniki czy elektryki, aby prawidłowo zamocować i podłączyć wszystkie elementy systemu. Potwierdził to test Blow PS-1, który został przeprowadzony wśród wybranych konsumentów.

 

Wytrzymała konstrukcja

Czujniki wykazują odporność na działanie wysokiej i niskiej temperatury, a także działania wilgoci. To oznacza, że działają one niezawodnie przez cały czas, niezależnie od warunków atmosferycznych. Sensory mają solidną i szczelną obudowę, do środka nie przedostaną się zanieczyszczenia. Z zakupu sprzętu z pewnością będą zadowolone osoby szukające łatwych w zamontowaniu, wytrzymałych i dyskretnych czujników parkowania, które nie wpływają negatywnie na wygląd samochodu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ