Ostatnio aktualizowane: 26.10.21

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowany odkurzacz samochodowy Black&Decker PV1200AV jest podłączany do gniazda zapalniczki samochodowej, co jest praktycznym rozwiązaniem. Dlatego ze sprzętu można korzystać w każdych warunkach, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. B&D model PV1200AV jest lekki i poręczny, a to gwarantuje komfort jego użytkowania.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt ma specjalną dyszę szczelinową, choć niektórzy uważają, że jest ona nieco duża i dlatego czasami okazuje się mało praktyczna. W recenzjach można przeczytać, że kupującym brakuje w zestawie małej ssawki szczelinowej. 

 

Werdykt: 9.8/10

Sporo osób uważa opisywany model za najlepszy odkurzacz samochodowy dostępny za taką kwotę. Cena Black+Decker PV1200AV nie przekracza 200 zł. Urządzenie działa efektywnie i pozwala szybko usunąć kurz i inne zabrudzenia z foteli samochodowych i podłogi. Jakość jego wykonania jest oceniana jako bardzo dobra.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Chcąc kupić sprawnie działający odkurzacz do samochodu trzeba zwrócić uwagę na jego parametry. Opisywany model jest tani w eksploatacji m.in. dlatego, że nie wymaga zakupu specjalnych worków na odpady. Zanieczyszczenia zbierają się do zbiornika o pojemności 0,44 l, który można łatwo wyjąć i opróżnić. Moc ssania odkurzacza wynosi 12,5 W, a maksymalny przepływ powietrza to 1060 l/min. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m, więc ze sprzętu można swobodnie korzystać nawet w większym samochodzie. Odkurzacz ma dobrze wyprofilowaną rączkę zapewniającą pewne trzymanie. Waga urządzenia wynosi tylko 1,5 kg.

Praktyczne rozwiązania

Odkurzacz samochodowy B&D Model PV1200AV jest doceniany za to, że zastosowano w nim praktyczne rozwiązania poprawiające komfort użytkowania. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na boczny otwór, który pozwala na szybkie opróżnianie pojemnika z odpadami i to bez brudzenia rąk. Przewód zasilający jest odpowiednio długi i można łatwo owinąć go wokół odkurzacza. W efekcie przechowywanie sprzętu jest łatwiejsze. W komplecie znajduje się worek, do którego można włożyć wszystkie dołączone do odkurzacza akcesoria i mieć je w jednym miejscu. 

 

Filtr

Dobry system filtracji sprawia, że opinie o Black+Decker PV1200AV są pochlebne. Prezentowane urządzenie jest wyposażone w technologię Cyclonic, która pozwala na skutecznie pozbycie się większych drobin kurzu z filtra. To z kolei sprawia, że odkurzacz przez cały czas zachowuje dobrą moc ssania, więc działa efektywnie. Filtr jest zmywalny, i można łatwo go zdjąć i umyć. 

 

Moduł ssący

Odkurzacz ma wbudowany specjalny moduł ssący, który można ustawić w jednej z 10 pozycji, a wszystko po to, aby móc usunąć zabrudzenia ze wszystkich trudno dostępnych miejsc. Test Black+Decker PV1200AV wykazał, że możliwość wybierania kąta nachylenia ssawki znacznie poprawia komfort użytkowania sprzętu i sprawia, że efekty jego używania są bardziej satysfakcjonujące.

 

Obudowa

Odkurzacz samochodowy ma obudowę zrobioną z lekkich, a przy tym wytrzymałych tworzyw. Na powierzchni sprzętu nie pojawiają się zarysowania. Warto dodać też, że obudowa nie nagrzewa się szybko w trakcie pracy, nawet jeśli dokładne odkurzanie naszego samochodu zajmuje nam sporo czasu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ