Ranking 5 myjni w Krakowie w 2023 roku

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Jak wybrać najlepszą myjnię w Krakowie?

 

Czy będąc mieszkańcem Krakowa korzystasz zawsze z tej samej myjni? Czy może przejeżdżając obok którejś z ich wpadasz na pomysł umycia samochodu i zajeżdżasz do przypadkowego zakładu? Czy zawsze jesteś zadowolony z usługi? Czy polerka samochodowa to standard usług myjni z której korzystasz? A może chciałbyś skorzystać ze sprawdzonych zakładów i oddać swój samochód w ręce profesjonalistów, którzy nie tylko umyją samochód, ale rozprawią się z drobnymi zadrapaniami? Zakładu, w którym jako stały klient możemy liczyć na lepsze traktowanie, na przykład, dogodne terminy mycia. Sprawdźmy, które z myjni są godne polecenia.

Myjnia ręczna Kraków Ruczaj

💦 💦 Goldwash24 Profesjonalna ręczna myjnia samochodowa Kraków

(20+) GOLDWASH-ręczna myjnia | Facebook

Gdy celem poszukiwań jest ręczna myjnia samochodowa w dzielnicy Kraków Ruczaj polecić możemy prawdziwego mistrza w swoim fachu, firmę GOLDWASH24 mieszczącą się przy ulicy Kobierzyńskiej 124. W miejscu tym uzyskamy kompleksową usługę dotyczącą czyszczenia samochodu i jego pielęgnacji. Zatem możemy liczyć nie tylko na standardowe sprzątanie z zewnątrz i wewnątrz, ale też odplamianie tapicerki, konserwacji elementów tapicerki wykonanych ze skóry, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, woskowanie ręczne czy pod ciśnieniem, chroniące auto do 14 dni po zabiegu. Co więcej, możesz skorzystać z usługi nazwanej „niewidzialna wycieraczka”, która polega na nałożeniu hybrydowej powłoki pozwalającej na skuteczne odprowadzanie wody z szyb przy dużych prędkościach. Tym czym wyróżnia się myjnia ręczna GOLDWASH24 Kraków jest usługa mycia auta z dojazdem do klienta. Usługa ta, jeśli chodzi o jakość, nie różni się od tej oferowanej stacjonarnie. Aby z niej skorzystać, najlepiej jest skontaktować się z myjnią telefonicznie i ustalić termin usługi.

 

Myjnia samochodowa Centrum Solvay Kraków 

(20+) WavwelCrew CarWash & Detailing | Facebook

http://www.wavwelcrew.rzetelnafirma.pl/

 

Osoby przebywające w pobliżu ulicy Zakopiańskiej może zainteresować myjnia samochodowa mieszcząca się Centrum Solvay Kraków. WavwelCrew CarWash to miejsce w którym odmienimy swój brudny samochód zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Firma oferuje też usługi specjalne. W zależności od wybranej opcji, do wyboru klienta przy myciu zewnętrznym są następujące usługi: Zastosowanie aktywnej piany, spłukanie wysokim ciśnieniem, mycie felg, usuwanie osadów drogowych, smoły, asfaltu, osadów metalicznych, mycie ręczne bezpieczne, wosk na mokro, wysuszenie samochodu ręcznikami, osuszanie progów i wydmuchanie wody z zakamarków, konserwacja opon i plastików zewnętrznych oraz aplikacja quick detailera. Przy zamówieniu mycia auta wewnątrz usługa może obejmować: Odkurzanie, odświeżanie plastików wewnątrz, czyszczenie szyb wewnątrz, usuwanie sierści, pranie tapicerki. Natomiast dla klientów potrzebujących szerszego pakietu usług myjnia ręczna w dzielnicy Kraków Podgórze oferuje ozonowanie, korekty lakieru, polerowanie lamp, ozonowanie, nakładanie powłoki ceramicznej, konserwację powierzchni skórzanych oraz doczyszczanie felg. Myjnia ręczna WavwelCrew CarWash  w Centrum Solvay Kraków publikuje na swojej stronie cennik usług, zatem dla nikogo ceny nie będą zaskoczeniem.

 

Myjnia samochodowa Kraków Bonarka

(20+) Myjnia mateczny | Facebook

Przy ulicy Bonarka 10 ma swoje miejsce myjnia mateczny.  Swoją działalność rozpoczęła od czerwca 2018 roku i od tej pory stale powiększa grono zadowolonych klientów. Amatorzy czystego samochodu znajdą tu obsługę niemal każdego rodzaju czyszczenia auta. Obok standardowego mycia karoserii można tu liczyć dodatkowo na dokładne wysprzątanie wnętrza, nawet z praniem tapicerki. W standardzie natomiast znajdziemy takie czynności jak odkurzanie wnętrza, mycie plastików kokpitu i innych oraz szyb samochodowych. Gdy lubisz, jak Twój samochód po wyjeździe z myjni prezentuje się jakby wyjechał z fabryki, możesz skorzystać z mycia zawierającego nie tylko takie czynności jak usuwanie osadów drogowych, ale też nabłyszczanie opon. Myjnia samochodowa w mieście Kraków przy ulicy Bonarka zajmuje się pielęgnacją skórzanej tapicerki, nie tylko można liczyć na jej umycie, ale też na zaimpregnowanie. Tym co wyróżnia tę firmę, jest stosowanie wosku z Carnaubą, specjalne czyszczenie bagażnika, albo czyszczenie samochodu z sierści zwierząt.

 

Myjnia ręczna Kraków Bronowice

Myjnia Bronowice, Myjnia Wizjonerów Kraków, Niskie ceny (myjniawizjonerow.pl)

(20+) Myjnia Wizjonerów | Facebook

Wysoko w rankingu usług plasuje się auto myjnia ręczna w miejscu Kraków Osiedle Wizjonerów. Klienci są zdania, że obsługa zna się na rzeczy i oferuje wysokiej jakości usługę. Znajdziemy tu również nowoczesne urządzenia z technologią parową oraz środki czystości spełniające wszystkie ekologiczne normy z opakowaniami podlegającymi recyklingowi. Załoga myjni wizjonerów to osoby pracujące w branży od lat, dlatego każdy ruch jest tu doskonale wypracowany, a personel wie jak rozprawić się z każdym rodzajem brudu. Zamieszczony na stronie www cennik, z podziałem na auta małe, średnie, duże, SUV i VAN zawiera zarówno pojedyncze, małe pakiety, jak i rozbudowane, jak na przykład komplet premium zawierający: mycie wstępne, wieloetapowe mycie aktywna pianą o neutralnym PH, suszenie ręcznikami z mikrofibry, aplikacja quickdetailera, dejonozacja felg, dressing opon, odkurzanie wnętrza, mycie plastików wewnątrz i zewnątrz. Umówić się na sprzątanie auta można telefonicznie lub za pomocą strony internetowej myjni wizjonerów.

 

Myjnia ręczna Kraków Czyżyny

(20+) Auto Myjnia Bastek | Facebook

Tym, którym bliska była myjnia samochodowa w centrum handlowym Kraków Plaza, w miejsce zamkniętej firmy chcemy polecić Auto Myjnię Bastek położoną przy ulicy Bieńczyckiej 7. Jest ona otwarta codziennie za wyjątkiem niedzieli od godziny 7 rano do 22 wieczorem. Firma działa od 2002 roku i od tego czasu zebrała spore grono stałych klientów. W myjni tej można liczyć na specjalne upusty, bo co jakiś czas firma ogłasza 50% rabat na wszystkie usługi. Pracownicy myjni dwoją się i troją, aby klient wyjechał czystym autem i był zadowolony z usługi. A wysprzątamy tu zarówno auto małe, jak i duże, z zewnątrz i wewnątrz. Możemy liczyć na dokładne sprzątnięcie tapicerki czy dywaników, również ze zwierzęcej sierści, jak i wypolerowanie samochodu z zewnątrz. Aby zaklepać sobie dogodny termin sprzątania auta najlepiej jest zadzwonić i zarezerwować pasujący termin.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ