Najlepsze głośniki samochodowe Pioneer

Ostatnio aktualizowane: 18.07.24

 

 

Głośniki samochodowe Pioneer – Ranking

 

 

Pioneer TS-G1331i

 

Model TS-G1331i to jeden z najbardziej popularnych głośników samochodowych, dostępnych obecnie na rynku. Ze względu na dużą moc, która gwarantuje dobrą jakość dźwięku, bardzo wiele osób decyduje się na zakup tego przyrządu. Przy zakupie, w zestawie otrzymujemy dwa głośniki, co potęguje doznania dźwiękowe.

Prezentowany model to głośnik szerokopasmowy, co gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie dźwięku. Nie musisz zatem obawiać się zniekształceń. Pasmo przenoszenia modelu waha się między 33 Hz a 24 kHz.

Prezentowane urządzenie cechuje się dużą mocą. Dzięki temu odtwarzany dźwięk jest bardzo czysty. Maksymalna moc wyjściowa to aż 230 W, z kolei znamionowa wynosi 35 W.

Głośnik Pioneer należy do typów uniwersalnych, dzięki czemu bez trudu umieścisz go w swoim samochodzie. Co więcej, jego okrągły kształt jest dość standardowy, zatem wiele modeli aut powinno być do niego przystosowanych. Średnica każdego z głośników wynosi 13 cm.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników uznało go za najlepszy głośnik samochodowy Pioneer w 2024. Co więcej dużo osób doceniło niewielkie gabaryty głośnika, które dobrze kontrastują z jego dużą mocą. Liczna grupa kierowców jest zdania, że dźwięk urządzenia jest bardzo przejrzysty i pozbawiony zakłóceń.

 

 

 

 

Pioneer TS-G173CI

 

Urządzenie typu TS-G173CI to wysokiej klasy, bardzo estetyczny głośnik samochodowy Pioneer w dobrej cenie. Największą zaletą modelu jest jego uniwersalność, dzięki temu bez trudu zamontujesz go w każdym modelu samochodu.

Wiele osób decyduje się na zakup prezentowanego sprzętu ze względu na zwiększony zakres emisji dźwięku. Sprawia to, że model ten gwarantuje potężne basy. Co więcej typ ten dobrze sprawdza się również podczas odtwarzania wysokich dźwięków.

Czystość odtwarzanej muzyki została zagwarantowana przez wysokopasmową częstotliwość oraz bardzo dużą moc. W pozycji nominalnej wynosi ona 45 W, a w szczytowej 280 W.

Głośnik został wykonany bardzo solidnie, dzięki temu nie musisz martwić się o ewentualne awarie. Jego konstrukcja jest bardzo sztywna i odporna na delikatne obicia i otarcia. W samochodzie należy go zainstalować przy pomocy dołączonych do zestawu śrub, które skutecznie utrzymują go w miejscu.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili go za dobrą jakość dźwięku. Sprzęt ten gwarantuje brak zniekształceń słuchanych piosenek.

 

 

 

 

Pioneer TS-G1031i

 

Głośnik samochodowy Pioneer TS-G1031i to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń na rynku. Spowodowane jest to eleganckim i stabilnym wykonaniem. Co więcej, model ten oferuje czysty i głęboki dźwięk. Z tego powodu, nadaje się on do słuchania utworów operowych, jak i muzyki elektronicznej, która pełna jest basów.

Wiedz, że przy zakupie w zestawie otrzymasz dwa głośniki. Wskazane jest umieszczenie ich w dwóch przeciwległych miejscach w samochodzie, co pozwoli Ci uzyskać lepszy dźwięk.

Prezentowany sprzęt jest dość uniwersalny, zatem bez problemu dopasujesz go do swojego auta. Ze względu na niewielkie wymiary, bowiem jego średnica wynosi 10 cm, znalezienie dla niego miejsca nie będzie problemem.

Dzięki wysokopasmowej częstotliwości, dźwięk odtwarzany przez prezentowane urządzenie jest bardzo wyraźny i czysty. Za dobrą jakość odtwarzanej muzyki odpowiada również dość duża moc produktu. Bowiem waha się ona do 30 W do aż 190 W.

Opinie konsumentów o tym głośniku są bardzo pochlebne. Wiele osób zachwala brzmienie sprzętu, dzięki któremu mogą słuchać ulubionych piosenek podczas długich podróży.

 

 

 

Jakie głośniki samochodowe Pioneer wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Osoby, które dużo podróżują, na pewno zgodzą się, że jazda samochodem potrafi być niezbyt interesująca. Z tego powodu, dość duży procent kierowców zasypia za kółkiem. Natomiast tym, co pomoże Ci się obudzić jest często muzyka. Jeśli jednak chcesz cieszyć się dobrym i wyraźnym brzmieniem, które umili Ci czas lub zabawi Twoje dzieci podczas rodzinnej wycieczki, powinieneś kupić dobry sprzęt. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym znajdziesz informacje, o tym na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego modelu. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, gdzie znalazły się trzy najlepsze głośniki samochodowe Pioneer.

Japońska marka Pioneer już od ponad 70 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy sprzętów elektronicznych. Obecnie producent staje się jednym z czołowych liderów branży RTV, GPS, Car Audio, DJ oraz PC. Urządzenia Pioneer cechują się dużą precyzją wykonania oraz użyciem najnowszych technologii. O innowacyjności tej marki świadczy to, że wprowadziła ona na rynek pierwszą na świecie nagrywarkę Blu-Ray. Ze względu na dobry stosunek ceny do wykonania, coraz więcej osób decyduje się na zakup przyrządów tej firmy.

Decydując się na zakup głośnika, należy zwrócić uwagę na jego obudowę. Bardzo ważne jest to, aby interesujący Cię model był solidny, gdyż tylko takie urządzenia zapewnią dobrą emisję dźwięków.

Istotną kwestią jest materiał, z którego wykonana została górna zawiesina głośnika. Jednym z najpopularniejszych tworzyw jest guma, która cechuje się dużą wytrzymałością. Alternatywą jest specjalna mieszanka polipropylenu, jednak nie jest ona tak solidna.

Kolejnym, istotnym elementem budowy głośnika są kopułki. Jeśli zależy Ci na delikatnym brzmieniu, warto zakupić urządzenie, gdzie element ten jest wykonany z jedwabiu. Z kolei wybór kopułek z metalu, tytanu lub aluminium gwarantuje bardziej wyraźne barwy.

Następną rzeczą, która wymaga Twojej uwagi jest częstotliwość przenoszenia dźwięku. Im szersze pasmo posiada interesujące Cię urządzenie, tym lepsza będzie jakość dźwięku.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ