Opinie o Midland BTX2 PRO

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownicy chwalą to, że Midland BTX2 PRO pozwala na prowadzenie rozmów i słuchania muzyki nawet do prędkości jazdy 160 km/h, a głos ma świetną jakość. Kolejną zaletą interkomu jest jego bateria pozwalająca na 35 godzin rozmów i od 8 do 12 godzin słuchania muzyki. Cena Midland BTX2 PRO nie wydaje się tak wysoka, gdy dowiemy się również, że współpracuje on z nawigacją map Google uruchomioną w telefonie. W takim przypadku interkom przekazuje wszelkie głosowe komendy wprost do kasku użytkownika. 

 

Najważniejsze wady:

Do najważniejszych wad wymienianych przez użytkowników (choć zdarzają się o Midland BTX2 PRO dokładnie przeciwne opinie) należy słabe działanie przycisków. Według posiadaczy sprzętu wciskanie odpowiedniego przycisku wymaga dużej siły, a w dodatku ilość kombinacji i efektu jaki dają jest trudna do zapamiętania. Na przykład przyciśnięcie jednego przycisku przez 3 sekundy daje jeden efekt, dwóch wskazanych przez 5 sekund, inny. Zbyt wiele skomplikowanych kombinacji. 

 

Werdykt: 9.6/10

Choć użytkownicy wskazują kilka wad urządzenia, to jednak jakość połączeń, ich zasięg i długie działanie baterii sprawia, że jest to bardzo popularny model wśród użytkowników. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że można za pomocą interkomu prowadzić rozmowy równocześnie w 4 osobowym gronie, a także to, że bateria jest nadzwyczaj wytrzymała. Użytkowników cieszy również to, że urządzenie jest sprzedawane wraz z całym osprzętem pozwalającym jego montaż w kasku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Komunikacja

Jak pokazuje test Midland BTX2 PRO, ten interkom motocyklowy zapewnia motocyklistom bezpieczeństwo i komunikację z innymi uczestnikami wycieczki oddalonymi nie więcej niż 1000 m. Za pomocą technologii Bluetooth 4.2 sprzęt umożliwia nie tylko komunikację jeden na jeden, ale też rozmowy konferencyjnej z udziałem 4 rozmówców. Midland BTX2 PRO ma opinie urządzenia, które sprawnie komunikuje się również z interfonami innych marek, a jego interkom TALK 2 ALL umożliwia sparowanie sprzętu na dwóch kanałach. Urządzenie pozwala również na dzielenie muzyki z innymi użytkownikami, a także wyposażono je w radioodbiornik FM z pamięcią 6 stacji. 

Obsługa

Mamy tu także funkcję „VOX” pozwalającą na głosowe polecenia, co dla motocyklisty jest ważnym ułatwieniem obsługi. Aktualizacja i konfiguracja interfejsu odbywają się za pomocą aplikacji na smartfona lub poprzez PC-ta. Litowo-jonowy akumulator zapewnia około 35 godzin pracy na jednym ładowaniu, a czas ładowania do pełna to około 2 godziny. Dla motocyklistów istotne jest również to, że sprzęt posiada wodoodporność na poziomie IPX6. Na uwagę zasługuje dobry system mocowania i podłączenia słuchawek w kasku, a także zintegrowany system bezpieczeństwa, który sprawia, że podczas hamowania motocykla zapala się dodatkowa dioda. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ