Ostatnio aktualizowane: 03.03.21

 

Wybierając wycieraczki, warto pamiętać o kilku rzeczach. Oprócz oczywistego faktu, że muszą być kompatybilne z pojazdem, warto sprawdzić, który produkt jest wystarczająco dobry i ma najwięcej pozytywnych opinii użytkowników. Polecamy również sprawdzić, któremu producentowi zaufała większość kierowców. 

 

Bosch 

Firma Bosch od 25 lat oferuje coraz nowsze rozwiązania dostępne dla odbiorców na całym świecie. Przedsiębiorstwo działa w 5 zakładach zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Goleniowie i Rzeszowie. Bosch ma w swojej ofercie elektronarzędzia ogrodowe, inteligentne i efektywne systemy ogrzewania i dostawy ciepłej wody, sprzęty gospodarstwa domowego, a także elektronarzędzia dla majsterkowiczów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. Konstruktorzy Bosch stawiają również na nowoczesne technologie i kompletne rozwiązania z zakresu motoryzacji, oferując swoim klientom sieć warsztatów Bosch Service oraz AutoCrew. Firma inwestuje w rozwiązania Portal Bosch Mobility Solutions oparte na dziedzinach, takich jak zautomatyzowana jazda, elektryczne napędy oraz zintegrowana mobilność. Co więcej, Bosch oferuje akcesoria samochodowe i części zamienne, takie jak systemy hamulcowe, akumulatory, oświetlenie, wycieraczki, zestawy rozrządu oraz filtry. Nie można zaprzeczyć, że wycieraczki marki Bosch są znane ze swojej trwałości, są wytrzymałe, a także wykonane z solidnych materiałów.  

Valeo 

Valeo to francuski producent części zamiennych do samochodów osobowych. Firmę założył w 1923 roku Eugène Buisson, który na lokalizację swojej pierwszej fabryki wybrał pod paryską miejscowość Saint-Ouen. Początkowo firma produkowała tylko okładziny hamulcowe oraz tarcze sprzęgła na licencji firmy Ferodo, a przed wybuchem II wojny światowej otrzymała większość patentów na budowę i wytwarzanie sprzęgieł. Valeo zajmuje się produkcją części samochodowych w tym: alternatorów, chłodnic, nagrzewnic, klocków hamulcowych, rozruszników, sprzęgieł, zamków, stacyjek, klamek, silników elektrycznych oraz akcesoriów. Ranking wycieraczek samochodowych potwierdza, że klienci chętnie kupują produkty Valeo ze względu na ich dobrą jakość, łatwy montaż oraz dużą ilość adapterów przystosowanych do montażu w różnych markach samochodów. Przedsiębiorstwo ma 34 fabryki zlokalizowane we Francji, Niemczech, Polsce i Chinach. Do jego głównych odbiorców  należą BMW, Daimler, Chrysler, Ford, Fiat, Honda, Porsche, GM, PSA, Renault, Toyota oraz grupa Volkswagen. 

 

Oximo

Firma Oximo to lider wśród polskich firm specjalizujących się w produkcji wycieraczek samochodowych. Oximo swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku i od tego czasu stara się sprostać oczekiwaniom klientów, oferując wycieraczki samochodowego do 99% modeli pojazdów jeżdżących po drogach w Europie. Firma ma wymagane certyfikaty, takie jak TUV, REACH oraz PZH, które są również gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów. Oximo współpracuje z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju i za granicą, stale rozwijając sieć dystrybucji swoich produktów. Ten krajowy producent przykłada ogromne starania do stałej kontroli jakości swoich wyrobów, jakimi są wycieraczki do szyb samochodowych, które jak sam twierdzi, są w 100% oryginalne i dopracowane technicznie. 

 

Neoma 

Firma Neoma jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek wycieraczki z grafitowymi piórami. Po sukcesie wycieraczek z serii Visio producent w 2011 roku postanowił wprowadzić zupełnie nową linię wycieraczek płaskich, które otrzymały nazwę DOMInatio. Producent zapewnia, że wszystkie produkty są testowane w różnych warunkach pogodowych. Dzięki dołączonym adapterom wycieraczki można zamontować w większości pojazdów. Dołączone adaptery to popularne uchwyty hakowe U i J, uchwyt płaski typu Bayonet oraz uchwyty z bolcem bocznym. 

Visee 

Visee to krajowe przedsiębiorstwo, które swoje pierwsze produkty wprowadziło na rynek w 2009 roku. Visee jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw z branży. Swoje produkty eksportuje do wielu krajów zagranicznych, dzięki czemu kierowcy z zagranicy mają okazję przekonać się o wysokiej jakości oferowanych produktów. Firma podkreśla, że od 2009 roku stale bada potrzeby klientów i jest otwarta na wszystkie pozytywne, jak i negatywne opinie. Produkty marki kierowane są do klientów wymagających, którym zależy na trwałości i atrakcyjnym designie w konkurencyjnej cenie. Producent wycieraczek do szyb samochodowych podkreśla, że stale wdraża innowacyjne rozwiązania do swoich produktów. 

 

Alca

Przedsiębiorstwo produkcyjne Alca zostało założone w 2001 roku. Firma jest generalnym przedstawicielem „ALCA MOBIL AUTO ACCESSORIES GmbH i „HEYNER”. Od początku istnienia stawia na rozwój i zwiększenie sprzedaży produktów. W swojej ofercie producent ma pióra wycieraczek z adapterami, które można zamontować w większości samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oprócz tego, w ofercie znajdują się produkty, takie jak amortyzatory spełniające wymagania ISO-TS 16959, foteliki samochodowe spełniające normę ECE R 44/04, narzędzia i zestawy kluczy oraz amortyzatory do pojazdów osobowych spełniające wymagania ISO-TS 16959. 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments