Premiery filmowe 2024

Ostatnio aktualizowane: 23.02.24

Sezon filmowy ruszył pełną parą i coraz więcej osób chodzi do kina. Dzięki temu jest nadzieja dla całej branży, jak i również okazja do tego, aby obejrzeć więcej premier na dużym ekranie. Jeśli zatem dostaniemy 50 darmowych spinów w kasynie, to możemy taką kwotę przeznaczyć na wizytę w kinie. Oto naszym zdaniem najciekawsze premiery, jakie będą mieć miejsce w sierpniu.

 

Legion samobójców: The Suicide Squad

Zaczynamy od jednego z największych hitów całych wakacji. Pierwsza część “Legionu samobójców” spotkała się z mieszanymi opiniami. Tym razem mamy nadzieję, będzie lepiej, gdyż za kamerą stanął James Gunn, czyli człowiek odpowiedzialny za Strażników Galaktyki. Po raz kolejny będziemy mieć do czynienia ze złoczyńcami, którzy przebywają w jednym z najbardziej strzeżonych więzień w USA. Amanda Waller daje im propozycję nie do odrzucenia – dołączenie do specjalnej jednostki. Za wykonywane misje będą mogli liczyć na skrócenie wyroku, jak i inne profity. Powstanie zatem zespół złożony z różnych świrów idziwaków, który zostanie wysłany na wyspę Corto Maltese. Na ekranie aż roi się od gwiazd: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Viola Davis.

 

Free Guy

“Free Guy” to kolejny wakacyjny blockbuster, za który tym razem odpowiada Shawn Levy. Guy jest typowym pracownikiem banku, który przyzwyczaił się do tego, że wiecznie ktoś napada na jego miejsce pracy, w mieście dochodzi do wybuchów, dziwnych zdarzeń. Pewnego dnia jednak poznaje Milly. Dzięki jej specjalnym okularom odkrywa, że w rzeczywistości jest postacią drugoplanową w wielkiej grze online. Mężczyzna wkrótce odkrywa, że jego światu grozi niebezpieczeństwo. Dlatego też decyduje się na bunt i walkę zarówno z twórcą gry, jak i wieloma użytkownikami. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć takie gwiazdy jak: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Joe Keery czy Taika Waititi.

 

Respect

Liesl Tommy w swoim nowym filmie pokaże nam najważniejsze wydarzenia z życia Arethy Franklin, legendarnej czarnoskórej piosenkarki, która ma na swoim koncie kultowe piosenki: “Respect”, “A Natural Woman”, “Freeway Of Love”. Poznamy dzieciństwo Arethy, jej początki kariery, jak i drogę na sam szczyt, która pełna była sukcesów, jak i dramatów, problemów. Na ekranie pojawią się: Jennifer Hudson, Forest Whitaker, Audra McDonald.

 

Don’t Breathe 2

W 2016 roku na ekranach kin pojawił się thriller “Nie oddychaj”. Grupa kilku nastolatków postanowiła okraść dom niewidomego mężczyzny. Nie zdawali sobie jednak sprawy, z jak niebezpiecznym człowiekiem mają do czynienia. W drugiej części nasz główny bohater wiedzie spokojne życie, do momentu aż jego dom zostaje zaatakowany przez nieznanych rabusiów. Po raz kolejny napastnicy będą musieli zmierzyć się z człowiekiem, który świetnie odnajduje się w ciszy i ciemnościach. W głównej roli po raz kolejny wystąpi Stephen Lang.

 

Jeźdźcy sprawiedliwości

Pewnego dnia dochodzi do wypadku kolejowego, w którym ginie żona Markusa. Mężczyzna od lat bierze udział w misjach wojskowych, a teraz będzie musiał zająć się samotną córką. Pewnego dnia do jego drzwi puka jednak Otto. To matematyk, któremu udało się wyjść cało z katastrofy. Wraz z dwójką swoich znajomych przekonują Markusa, że nie był to wypadek, lecz zamach, za którym stoi pewna grupa terrorystyczna. Cała czwórka zaczyna zatem zbierać dowody, jak i szykować plan zemsty. Główną gwiazdą filmu jest Mads Mikkelsen.  

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ